Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 Mayis 2007 Besiktas - Fenerbahce

Trasty

Öne çıkan mesajlar

Hakem Firat Aydinus.. Komik tabi .. sabirlari nekadar zorlamaya devam edecekler gercekten merak ediyorum ..

Mevcut Federasyonun omrunu daha cok merak ediyorum ..

Uzun lafin kisasi .. Astronomik bilet rakamlarina ramen biletlerin tukenmesiyle.. mac Cumartesi gunu 21:00 da oynanacak..

Eglenceli olacak mac bundan eminim ozellikle Firat Aydinus u izlerken tahmin ediyorumki daha cok eglenicez..
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi yeter billahi yeter baydınız

kimi hakem atasalar aynı şeyi söyleyecektiniz

son maç 0 hatayla bitiren fırat aydunusu tekrar vermişler işte daha ne istiyorsunuz

siz atama yapın ozaman

hatta burada bütün fenerliler söylesin hangi hakem atanmalıydı diğer fenerliler de itiraz etsin sabrımızı taşırmayın böyle hakem olmaz diye
Sosyal ağlarda paylaş

inönüdeki kupa maçından önce de fırat aydınus böle konuşuldu maçtan sonra kim hakeme laf attı?
atın şu at gözlüklerinizi ortada bi saçmalık var, adam mı yok ülkede 8 bjk-fb maçının 5inde aynı adam. kimseye suç atmaya ihtiyacım yok, fb hakemle beraber karşı takımı yenecek güçte, fb-bjk+selçukdereli maçında olduğu gibi. o maçta da nası fb yi suçladıysam 10 golü sayılmasa yine fb yi suçlarım

[ Mesaj 03 Mayıs 2007, Perşembe - 19:56 tarihinde, Patos tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

patos bir hakem tavsiyesi alabilir miyiz senden?

yeni hakemlerden bir genç verilse vay efendim bu hakem nasıl fenerbahçenin böyle kritik bir maçına verilir

diğer hakemlerin hepsine zaten laf ettiniz daha önce

başka da hakem kalmadı

bu maça fırat aydunusun verileceği çok belliydi çünkü fenerbahçenin itiraz etmeyeceği başka hakem yok. ama fırat aydunusa da itiraz edin ozaman napalım. yurt dısından getirselermiş hakem ozaman da ilker yasin misali ukrayna mafyası filan başlardınız heralde
Sosyal ağlarda paylaş

cemad bunu burada sölemekten bıktım. beni benim sölediklerime göre değerlendir bu bir.
ayrıca ben hakeme kötü, hakem bjkı tutuo tarzında bişi sölemedim bu da iki.
farkındaysan atamanın saçmalığından yakınıorum ben, mahsus yapıldığı ortada taraftarı ve fener camiasını kızdırmak için yapıldığı ortada. bir sürü hakem var bu maçı yönetecek, 18 yaşında biri de yönetebilir hiç umrumda değil. bjk da istemez hakem hatasıyla kazanmayı, fırat aydınusda istemez. ama hata bu herkes yapar, bu maçta olursa olucak chaosun en büyük nedeni "neden fırat aydınus" dan başlıcak bunu sende biliosun.
Sosyal ağlarda paylaş

bu maça yapılabilecek en mantıklı atama fırat aydunustu bence. hatta ilk kupa maçından sonra da çok büyük ihtimalle fırat aydunusun bu maça verileceğini düşünüyordum

bu maç olmasaydı 2. kupa maçını aydunusa verirlerdi

ha ayrıca bunu fenerbahçeyi kızdırmak vs alakası yok. diğer her türlü hakeme fenerbahçe camiası tepki verecekti onlar da haklı olarak ligin en formda hakemini atadılar
Sosyal ağlarda paylaş

şuanda fenerliler öle bi korku içerisindeki kim olsa aynı tepkiyi vericekler baktılar geçen sene geçirdikleri travma şok vs. bu senede kapıya dayandı artık şimdiden etrafa sarmaya başladılar... fırat aydınus yerine başka biri olsa biri çıkıp federasyon böle şöle dicek ki en iyi yöneticek adam şuanda hatırlarsanız daha önceki maçtada fırat aydınus hakkında yazı yayınlamışlardı yok çarşıdanmış vs. vs. geçiniz bunları artık tüm türkiye baydı sizin bitmek bilmeyen sebeplerinizden.. Şimdiden kılıfları uydurun bakalım elbet bi tanesini seçer beğeniriz... harbi bu kadar olmaz artık ne olsa sürekli kendi aleyhlerinde gidin baş suçlu olan takımınızda bulun suçları zico da aziz de ..
artık sebep uydurmayı bence bırakın çünkü cidden artık baygınlık noktasına geldi yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...