Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bateri için tavsiye bekliorum!

-Legendary-

Öne çıkan mesajlar

Uzun süredir hayalimdi şimdi bi gaz bateriye ciddi olarak başlamak istiorum. Ama bildiğiniz gibi öle eve bateri alacan da hoca gelcek yok öle piyano gibi.
Sizden İstanbul'da(öncelikle kadıköy yakasında) bateriye başlayabileceğim yer isimleri bekliorum.
Tavsiyeleriniz için şimdiden saolun...

not: msgınızda para konusunda da bilgi eklerseniz sevinirim[hline]a.k.a wicked

How much longer till I hit the ground?
I can't tell you why I'm breaking down.
Do you wonder why I prefer to be alone?
Have I really lost control?
Sosyal ağlarda paylaş

bu arama hedesi için saol çok işime yaradı,
ama yine de güncel bilgileri bekliorum :),

bu konuda konuşurken şu ana kadar baterinin terimleri hakkında dahil çok az şey bildiğimi belirteyim.[hline]a.k.a wicked

Sosyal ağlarda paylaş

+
bilirsiniz çok enstrümana baya erken yaşlarda başlanıo,
sizce 16yaş bateri için geç mi?(pek tahmin etmiorum ama ince eleyip sık dokumak lazım)[hline]a.k.a wicked

Sosyal ağlarda paylaş

16 yaş geç diye bir şey yok. tamamen senin çalışmana bakıyo.
ben 3 sene önce başladım davula. 1 - 1.5 senedir adam gibi çalmıyom öss geyiğine.. kadıköye güzel sanatlarda başladım ( kdkyde aktaş elektrikten bir önceki sokakta olan işte )
ya sonuçta gördüm ki ordan öğrendiğim temel birkaç şey var sadece
şu anda herhangi bir yere devam etmiyorum ama elimde bir kaç tane davul methodu var fotokopi çektirmiştim zamanında.
yani oturuş baget kullanımı fln bu gibi şeyleri bildikten sonra hiç biryerden ders almasan da bu methodları ( tabi nota okumayı da bilecen .. ( ki çok kolay öğreniliyo )) düzenli olarak çalışarak 1 - 2 sene içinde hakkaten iyi bi yere gelebilirsin
ayrıca ekstra birşeyler kapmak istiyorsan da sağlam bi kaç davulcunun vcdlerini al izle öğren. her seyredişinde daha da çok şey öğreniyosun.
yani bi yere başla davul öğrenmek için ama söylemek istediğim yukarıda bahsettiğim seviyeye gelene kadar ( taş çatlasa 2 ay derim ) devam et. kalanı dediğim gibi gelir. maddi olarak da kazançlı çıkarsın.[hline]If only I could breathe to see the sun of May...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...