Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Beşiktaş ... / Fortis Türkiye Kupası

nocom

Öne çıkan mesajlar

yahu daverc, banane senin maç ile ilgili yorumundan, ben ne diorum sen ne diorsun iyice saçmaladın. soru soruosun cevabını maç yorumumda diyorum, yazdıklarım son yazın ile ilgili diosun??!?! yazdıklarının hiç biri de benim sölediklerimle alakası yok.
cevap vermiim vermiim diorum böle mantıksız yazılara, veriorum sonra pişman oluorum, yazdığım yazı da boşa gitti sana cvp vermemle kimse okumucak şimdi :D
evet eskiden bu kadar saçmalayan olmuodu. bi blackchaos saçmalıodu :p, şu an onun "nası koyduk"larına "oh iyi geldi" diyesim var.

[ Mesaj 28 Nisan 2007, Cumartesi - 20:25 tarihinde, Patos tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sg-1 nası yani ya?
fenerbahçe kendine bi slogan buldu bjk-gs bulamadı die mi fenerbahçe suçlu?
fenerbahçe sportif cumhuriyeti gibi bir benzetme yapmanın neyi dötü kalkmışlık oluor?
gs kendine aslan dedi die, diğerleri de mi aslan demesi lazım kendine?
mualefet olmak için yazı yazmayın, bu kadar olur ya

Yazmayayim dedim ama tutamadim kendimi.
Izmir`de Karsiyakalilar kendilerine 35,5 der. Ne demektir bu? "Ben Izmirli degilim, beni diger Izmir takimlariyla kasilastirmayin. Ben onlardan daha buyugum" vs.
FB`nin cumhuriyet slogani da tam buraya denk geliyor iste. Sportif miportif, bir takima/kulube cumhuriyet demek, "ben sizden daha buyugum, ben devlet gibi camiayim, siz kimsiniz" demekle esdegerdir.
Ama oyle cumhuriyetim demekle olmuyor bu isler.
Sosyal ağlarda paylaş

passenger, hatırlatmasana :D
black kabul etmedi diye hatırlıom, bilmem

sg-1, banane karşıyakanın neden yaptığından, bak yine aynı şey. karşıyakanın hatası fenerin suçu ne?
onlar öle düşünüosa, ben fenerlilerin düşüncelerini sölüorum sana, cumhuriyet olayı sadece slogandır ve ayrıca her takım kendini diğerlerinden üstün görür. bi gsli çıkıp en büyük fener demez di mi ?

[ Mesaj 28 Nisan 2007, Cumartesi - 20:32 tarihinde, Patos tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...