Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saving Private Ryan

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Her zaman filmin Dvd'sini almak isterdim sonunda aldım.Gerçekten müthiş yapım sinemada 2 kere seyretmiştim fakat unutmuşum.
Bu Upham denilen salağı buradan sövüyorum gene.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

ben sıkılmıştım o filmde
aslında güzel filmde
film o kadar hareketli başlıyor ki sonraları çok yavaş kalıyor.Ama o çıkarma sahnesi defalarca izlenmeli..[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!
Sosyal ağlarda paylaş

Şaheser be hocam 5 oscarlı.Spilberg amcamız bile sıkılmayı engeller.Son 5 yılda 2. Dünya Savaşıyla ilgili doğru dürüst 2 yapım var ,ikiside Spielberg ile Tom Hanks yapımı(Save Ryan - Band of Brothers).Bence arşivlemek için ideal bir film.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle.
zaten güzel film dedim ya.
ama aksiyonu tek bir noktaya yığmak yerine yaysalarmış ya..
çıkarma sahnesinde kan gövdeyi götürüyor resmen..hele adamın biri yaralanmış arkadışını elinden tutup sürükleyerek götürüyor ya tam o sırada bomba patlıyor.adam çekmeye devam ediyor bir bakıyor sadece kol var.orda ohaa demiştim.[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Sosyal ağlarda paylaş

abi film bi macera filmi değil çünkü.

benim her adını duyduğumda olsada izlesem dediğim film.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

[Bu mesaj Ra_d tarafından 06 September 2003 13:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cok once sinemada izlemiştim sora cine5 vermişti ordada izlemiştim daha sonrada dvd sini aldim gene izledim ole bi film
eet o upham deli etmişti beni
bence er ryan su ana kadar gorudugum en iyi savaş filmi[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin
Elenaor-Wizard of the Hun

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 06 September 2003 14:28 tarihinde demiş ki:bence er ryan su ana kadar gorudugum en iyi savaş filmi[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:

[hline]Silphatos Iceheart

Sosyal ağlarda paylaş

bka mesela black hawk down tamam guselde adamlar bayio yani 2 fuze atiolar herkes ölüo sora heya heyo seviniolar
en fazla 3 kişi ölüo çatışmada
er ryan bunlardan cok farklı[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 06 September 2003 18:12 tarihinde demiş ki:
eheh dogru ama savaş bu yani banka soymuolar 3 kişi ölsün arada.
koskoca savaşta 3 tane amerikalı 23453242 tane arap ölüo[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:

yalnız unutma er ryanla black hawk down un settingleri de farklı biri 2. dünya savaşında normandiya çıkarması diğeri amerikan ozel kuvvetlerinin 90 ların başında yaptığı bir operasyon sadece tabiki sadece 3-4 amerikan askeri olecek çunku ztn en fazla 100 200 tane amerikan askeri var bolgede ve sonuçta gerçekte yaşanmış bir olay olduğu için olduğu gibi aktarmışlar... bence ikisi de ayrı ayrı çok iyi filmler...

arada bu band of brothersın dvdsini gordumde bu dizi sanırım kaç blmu vardır bunun heralde tek dvdde butun blmleri yoktur birkaç dvd olması gerek
band of brother cidden bence er ryan dan bile daha gusel bir yapım...
Sosyal ağlarda paylaş

çıkarma sahnesinde kask'ından kurşun seken askerin sevinmesi,vede tabiki 2 saniye yine vurulması çok komikti
yada "bak ellerimi yeni yıkadım" sahnesi güzledi,aslında her sahne güzedi,o filmi izlerken filmin kahramnanlaır gerçekten o durumdaymışsınız gibi hissetiryor,botu ayağını acıtan çavuşun alman telsiz odasının bulunduğu sahnedeki tepkiside baya güzledi,sniper elemanın öldüğü sahnede baya etkilenmiştim,sinemada "hayııııııııııııııır"diye bağıracaktım azdaha,yada o mektup sahnesi,er ryan'ı kuratama bir şaheser,klasiktir[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

ehe diablo'ya bak
adamın bağırsaklarının çıkışını anlatıyor yanda gülen smiley :D[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,

[Bu mesaj regulus tarafından 06 September 2003 20:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bide şey var (thread 'bide şey var' threadine döndü bu arada) ;o bağırsağı çıkmış herife yardım eden medice bizim yüzbaşı bırak şu pisliği ve benimle gel gibisinden birşeyler söylüyordu sanırım.[hline]Silphatos Iceheart

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...