Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Meleğim

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Elim yüreğimde hissediyorum, kanatları eksik sadece. Karşımda bana bakıyor, gözlerime. Ardından bakışlarıyla çiziyor bedenimi. Bakıyorum gözlerine kendimi görüyorum. Ona olan bağımı görüyorum ve ona bağlanıyorum. Beni kendine çekiyor. Tutuyor kolumdan götürüyor beni. Uçmak mı? Yere bastığımı hissetmiyorum sanki uçuyorum. Uçuş rotamız belirlenmiş ona olan aşkımla. Uçuyoruz beraber, bulutlar yol veriyor bize. Saygı duyuyorlar sevdamıza. Güneş bize bakıyor ışığıyla yüceltiyor. Dahada parlıyor aşkımızı kusursuzlaştırıyor. Yolun sonuna geliyoruz uçuş bitiyor artık hissediyorum ayaklarım basıyor yere, ellimde elleri başım omzunda. Hava rüzgarlı yüreğim açık üşümem gerekirken ısınıyorum çünkü o yanımda yüreğime sarılmış. Rüzgar şiddetli dalgalar yüzümü tokatlıyor ama acıtmıyor çünkü o var... Nefesi yüzümü okşuyor bütün acımı alıyor. Saatler böyle geçsin hiç değişmeden, herşey böyle bitsin başladığı gibi. Hazır mutluluğu kazanmışken... Kanatsız meleğim.

[ Mesaj 19 Nisan 2007, Perşembe - 12:18 tarihinde, Masteis tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 19 Nisan 2007, Perşembe - 12:19 tarihinde, Masteis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...