Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rsL elemental mage(videom)

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Başlık ufakta olsa açıklıyor sanırım...
2 haftalık türktelekomun çıldırtmaları lagları ve her türlü dc'lerine maruz kaldım ve daha fazla kafayı yemeden elimdekilerle pvp movie yaptım.

Videoda elemental pvp si dışında arada bir arcane fire var o da sırf eğlence olsun diye 2 sahnede dmg göstermek için.
Sizinde görüceğiniz üzere latency bar hep kırmızı diyebilirim.

Sizden ricam videoyu download edip izlemeniz çünkü google video'nun görüntüleri iğrenç ötesi.Fakat ben yine de livestream linki de veriyorum belki lazım olur diyerek.

Server : Chromaggus EU

Download linki için :
http://files.filefront.com/rsL_elemental_mage/;7256527;/fileinfo.html

LiveStream için:
http://video.google.com/videoplay?docid=853548159703864130&q=rsl+elemental

Soundtrackler:
Disturbed - Voices
Sum 41 - Hell Song
Sum 41 - We're to blame
Tiésto - Beautiful things
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar yapıcı bi eleştiri olmasada meraktan acıp izledim sürekli aynı playerları %50 hp nin altındayken saldırarak kesmişsin bence pvp bu deil. ilk 3 dakkikasını izledim ve videodan sıkıldım acıkcası albenisi yok fazla.devamında birşeyler olcakmı die bekliorum.işallah bişiler vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

bnm gibi blink 1 de:P
baska görmedim blink i 1 de kullanan.
bu arada oynamasına bisey demedim.iyi cidden
ama hybrid mage i,pure skill giden bi mage keser,kesmesi lzm,yani ben keserim :) ama videolardaki mageler 2 v 1 atılcak cinsten

[ Mesaj 17 Nisan 2007, Salı - 10:09 tarihinde, Olivies tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

benim de blink 1 de.
oynayış tarzımız hemen hemen aynıymış hatta videonun bi kısmında kafamdan ne geçirirsem onu yaptın :)
bende hemen hemen aynı şekilde bi movie hazırlamıştım.
emeğine sağlık kendimden biliyorum movie hazırlamak kolay iş değildir.en kötü movie bile yorumu hakeder :)
Sosyal ağlarda paylaş

video tam istediğim gibi olamadı tabibi yönden haklısınız ama şu durumda lag pc vs. ancak bu kadar yapabildim 1 haftada.
ilerde eğer yaparsam çok daha iisini yapıcagıma eminim.
kendime video da birde oyunda bakıyorum oyunda çok daha farklıyım xD
diğer izlediğiniz videolardaki mage ler igib aylar verip yapsam keşke zamanım olsa o kadar:/

[ Mesaj 17 Nisan 2007, Salı - 17:50 tarihinde, SoulCube tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bir de video da granade kullanmadıgım sahneleri koymaya özen gösterdim ki keşke onları da koysaymışım diyorum şimdi.
3 kişiyi 4 kişi uzun savaşlar sonrasında kestigim oluyodu bazı görüntülerde tabi bomba sağolsun çok deiştiriyor.
dedim koymayım bu seferlik sadece skill olsun ama anca böyle işte.
hoş bide benim durumum biraz şöyle geceleri oynayabiliyorum neredeyse malum evde 2 kişi tek pc olunca.
Gece oturup 1k ms le adam arıyorum ki kesiyim diye.
Heryer bomboş bi elemental plato bide instance yakınlarında bulunuyo millet.
Nagrand normalde ana baba günü ama gece sinek avlıyo.
3 saat oturup 1 video çektiğim günü bilirim ally göremedim :P

[ Mesaj 17 Nisan 2007, Salı - 17:45 tarihinde, SoulCube tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Emege saygi gercekten biz arkadaslarla 2 yildir bi video cekelim diyoruz hala cekemedik sen yapmisin bu isi helal :)

ama pek pvp adina bisi goremedim hep noob gankerlari kesmisin bazilari oturmus sen keserken (gercek anlamda degil ama bisi yapmamislar ozellikle bi druid vardi adam sadece moonfire atmis durmus novada oyle la form degistir cik novadan bisiler yap hicbisi yoktu:P) neyse yinede ugrasmisin zaten ms hep kirmizilari oynuyor benim 2 mage arkadas gibi blink 1 de sasirdim valla bi onlar oyle oynar zannederdim :) bide bi yerde sen iceblocktayken bi rogue bayaga cabaliyordu seni kesmek icin cok sasirdim adam eviscrate sonra tekrar combo toplayip kidney shot basti ama sen hala iceblocktaydi ve bunun ustune cloak of shadow degilde evasion acikti o da ilgimi cekti:P bu allyin cogu noob ya ally olmaktan utaniyorum hehe ve bitane hunteri bayaga kovalamisin caverns of time girisinde :P

Bunlarin hepsi bi yana sonucta ugrasmisin ama pek pvp degerinde bisi yoktu maalesef yani bende uzmani degilim bu isin ama ne biliyim cok pvp videosu seyrettim bayaga imba hareketler vardi damage disinda neyse bu pingle bu kadar diyorsundur herhalde haklisin telekom sartlarinda bu kadar insallh gerisi gelir ve daha iyi olacagini dusunuyorum ben basarilar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...