Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

horde guild..

BLaXx

Öne çıkan mesajlar

selamlar,

soyle 10-15 kadar Turk horde uz, hepimiz lvl 70 iz,
bi kisim epiclerimiz ve bolca ust seviye mavi itemlarimiz olan bi ekibiz..

bladefist deyiz, soyle bir dusunce kapladi icimizi son gunlerde, karazhan bitiren, gruul deneyen bir horde guildine gitsek migrate etsek falan..

guild tanitimlarina baktim ama ya bilgiler eksik yada sayfalar calismiyor yada out dated.. ondan bi sorayim dedim..

boyle bizi kabul edecek birileri varmidir?

Not:
armory den, blaxx diye aratirsaniz, guildimizi ve bizlerin durumunu gorebilirsiniz.. 90 kisilik bir guildimiz var (kuruculari bu bahsettigim 15 kisi) ama bladefist ten ve yabancilardan biraz baydik..

not2: metalon u gordum, eski bizim tayfa takiliyormus galiba, delidumrul, tiara falan.. (ben de eski Luniz oluyorumda bilmeyenler icin) :) size de ulasmaya calistim beyler bi ozel mesajlariniza bakin bi zahmet..

okuyanlara tesekkurler,
saygilar.
Sosyal ağlarda paylaş

türk guildi diye 0-16 yaş zeka gurubu insanlar arasına girersen çöker tabi.
türkiyedeki gençler yabancılar kadar yüksek yaş ortalamasında bu oyunu oynayamıyor. malum erken hayata atılmaları gerekiyor. fazla vakit ayıramıyorlar. oynayanlarda birbirini bulup bir guildde birleşince çok güzel ve rahat bir ortam oluşuyor.
açıkçası ben yabancıların olduğu bir guildde olmak istemem.
Sosyal ağlarda paylaş

chromaggust türk guidimiz var su an ama daha karzhan baslayamadık yeterli 70 olmadıgı için
ben full epic olcam ama hala adamımız yok :)
gelin toplanalım yaparız bişeyler.
55 kişi var guildde su an.

[ Mesaj 13 Nisan 2007, Cuma - 23:15 tarihinde, SoulCube tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

basari bi yere kadar. birak gectim oyunu "internet" uzerinde sadece turklerin oldugu her seyde kesin bir sorun cikar.

edit: mmo oynadigim surede ilk defa bir turk guildine wow da girdim. onda da guildden herif item ninjaladi o yuzden ciktim. eklememisim bunu.

[ Mesaj 14 Nisan 2007, Cumartesi - 00:37 tarihinde, druenler tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

işte bunu anlamıyor kimi arkadaşlar yada anlamak istemiyor. bana revoyu örnek vermeyin. officerları adamlara eliniz off-handde oynaamyın elinizle s.kinizi karıştırıp oynamayın ve türlü küfürlü şekilde ventriloda raid yönetip boss kesiyorlar. revodan cıkan adamlarla 4 tane guild kurulur revo gibi. bana başarı demeyin revolution için. böyle laçka ortamları kaldırabilen adam varsa takılsın başarılarla.

gördük realden arkadaşlarım bl de ally guildi kurdular unleashed diye. adamlar kısa sürede maghteridona başladı herşeyi kesti. noldular? dagıldılar. neden? adamlar savsaklıyor raidleri bir gün 20 kişi online diğer gün 50 kişi kafasına göre geliyorlar. gchat de boş boş muhabbetler çeviriyorlar falan. neyse bir süre sonra anlarsınız neden full türk guildlerinin çatırdadığını. ben grim batol'da bulunan bütün türk guildlerine girdim. revolution da dahil olmuyor. ya dağıldılar yada iğrenç ortam oldugu için gquit çektim.
Sosyal ağlarda paylaş

Full Turk Guıldı Neden Başarısız Olur ;

- 19:00 - 00:00 Arası Ortalama 800 ms Gördüğü İçin

Onun Dışında Başka Problem Olcagını Sanmıyorum.
Bızım Guıldte 7-8 Kılıt Adam Rolunde Turk Var , Eger Bızde Baglantı Problemı Olursa Raıd Kalkmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

1) konuyu hijack ettiginiz icin cok tesekkurler arkadaslar vallahi..

2) 4 rogue nerden cikti.. shaman 1 tane rogue 2 tane soyledigim grubun icinde..

3) eger great warlords exalted dan soz ediyorsaniz yani bizim su an sahibi oldugumuz "karma" guildden, zaten su anda karazhan 3. boss dayiz.. heroiclerin hepsi bitio vs.. yani gidecegimiz guild bundan daha iyi durumda olmali..

sozunu ettiginiz guildlere baktim da, sanirim o guildlerin liderleriyle bi sekilde (veya ust kurullariyla) iletisim halinde olmak gerek..

unutmadan, bu sozunu ettigim grup SWG den beri birlikte oynayan bir ekip, birkac istisna disinda.
yas ortalamasi da normalin ustunde..
Sosyal ağlarda paylaş

hehe abicim, o classmaster lar yabancilardan da olusuyor..

bi sayayim bi sn..

2 rogue
2 shaman
3 mage
1 druid
1 warrior
2 warlock

cekirdek aktif oyuncular bunlar,
bunlarin uzerine 1er 2ser eklemek lazim..
dedigin dogru abi o zaman 4 rogue falan edior sanirim..
bide lowbie olan arkadaslar var yeni baslayan henuz 70 olmayanlar..

yaw biz sanirim 15 kisiden biraz fazlayiz lol.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...