Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Macesmith vs Axesmith

LordVithar

Öne çıkan mesajlar

çoğunluk axe seçmiş. resilliance sebebiyle 5 crit çok önemli hemide flurry alırsan bolca flurry demek.

diğer yanda mace seçenler deep thunder proc ve 500 fazla hp için seçtiler.

bence crit daha önemli.

bir de maaliyet açısından axe en kolayı mace orta sword en zor :D
Sosyal ağlarda paylaş

valla şu an elimde thunder var ve açıkçası pvp de çok memnunum. daha önce hiç mace spec oynamadığım için kafamda soru işaretleri vardı fakat daha iyi statlar ve 3.8 speed olduğu için mace spec denemeye karar verdim ve iyiki de denemişim diyorum.

evet eskisi gibi crit rateim yok %26 civarında bir crit rateim var fakat %11 gibi hamstring de bile proclayan bir stunun olması pvp yi çok değiştirdi.arenalarda özellikle tek bir stun bile sonucu değiştirebiliyor.Deep thundera daha 10 nether essence var ama eğer yapabilirsem 4 sn stun procta yabana atılır bişey değil.

ama diosan ben yüksek critlere bakarım stunda neymiş ve pve dede daha rahat edersin axesmithle
Sosyal ağlarda paylaş

her axe sword mace weaponsmithlerin shattrath citydeki trainerdan öğrenebildiği 1 h ve 2 h craft itemları var.

Bu craft silahlar 2 kere upgrade edilebiliyo. İlk upgrade için en zor malzeme 12 nether essence. bi çok serverda upgrade eden player mevcut fakat son upgradei yapabilmiş birini göremedim.

Axesmith epic bop silahları

2h Lunar Crescent
mh The planar edge

Swordsmith

2h Lionheart Blade

onehand Fireguard

Macesmith (bende şu an bu silahlar mevcut her ikiside )

2h Thunder

Mh Drakefist Hammer
Sosyal ağlarda paylaş

4 tane nether kaldi 2. upgrade'e, şu an lunar crescent varda, galiba skillimizi koruyarak hammersmith'e geçebiliormuşuz (doğru mu bu?), 31/30 denedim pvp de ve arena da ama şimdi 36/23/2 kullanıyorum, blood frenzy ve second wind için, daha iyi bir performans aldım chardan :) Yorumlarınız için teşekkürler, eğer hammersmith e geçiş varsa, deep thunder yapacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

weaponsmith masteryini değiştirebiliyosun 100 g a. sanırım sadece öğrendiğin weapon master recipeler gidiyo.

winterspring de weapon mastery öğrendiğin elemanlara gitmen gerek . ondan unlearn edip yeniden aynı mekandan hangi weaponı istiyosan seçebilirsin.

Sanırım q yapmana gerek yok çünkü ben armorcraft tan mastersmithe dönerken herahangi bi q istememişti ordaki eleman. ama blizzard bu belli olmaz sağı solu heh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...