Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Photoshop mu değiL mi?

Todesengel

Öne çıkan mesajlar

Sanırım adam parmağını burnuna sokmuş vede rsmi çekilmiş daha sonra bu parmak kesilerek rütüşlenmiş . birde adamın aynı duruşta resmi çekilmiş parmak burunda değil tam göz hizasında. vede montajlanmış iki resim. o kadar zor değil aslında. Ama parmağın tam buruna girdiği yere bakın oynandığı orayla çık belli. birde gözden çıktığı yere tam kenarlara bakınca belli oluyor. photoshop olmayabilir belki program ama bir programla yapıldığı kesin.. bide belirtiyim iğrenç bi resim ya böğğkkk..........:)[hline]
Hush
It's okay
Dry your eye
Dry your eye
Soulmate dry your eye
Dry your eye
Soulmate dry your eye
Cause soulmates never die

DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 22 September 2003 17:38 tarihinde demiş ki:
Sanırım adam parmağını burnuna sokmuş vede rsmi çekilmiş daha sonra bu parmak kesilerek rütüşlenmiş . birde adamın aynı duruşta resmi çekilmiş parmak burunda değil tam göz hizasında. vede montajlanmış iki resim. o kadar zor değil aslında. Ama parmağın tam buruna girdiği yere bakın oynandığı orayla çık belli. birde gözden çıktığı yere tam kenarlara bakınca belli oluyor. photoshop olmayabilir belki program ama bir programla yapıldığı kesin.. bide belirtiyim iğrenç bi resim ya böğğkkk..........:)[hline]
Hush
It's okay
Dry your eye
Dry your eye
Soulmate dry your eye
Dry your eye
Soulmate dry your eye
Cause soulmates never die

DiMarziolu Strat Squier satılıktır.

adam parmağını kıvırmış sora burnuna sokar gibi yapmış sora da senin dediklerin yapılmış :)[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

bariz photoshop
parmağın gözle birleştiği nokta sırıtıyo resmen "ben photoshop um" die baarıyo[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

parmak uzunluğu normal
elini burnundan çaprazlasana gözüne
yalnız photoshop da diil sanki resmen mspaint, adam parmağı cut paste yapmış, acaip belli üst tarafın dış çevresi[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 22 September 2003 18:23 tarihinde demiş ki:
parmak uzunluğu normal
elini burnundan çaprazlasana gözüne

parmağını burnuna sokarsan direk gözünden çıknası için kafatasını yarman gerekir etti sinirdi kıkırdaktı hepsini ihmal etmiş orada, insan parmağı öyle dolaşabilecek uzunlukta ve incelikte değil[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaYd3r, 22 September 2003 17:55 tarihinde demiş ki:
onu bilmemde adam %100 türk.[hline]no woman no cry
| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |

aynısını diyecektim.[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
Sosyal ağlarda paylaş

o adamın eline oranla o kadar uzun işaret parmağı olamaz olsada o resme göre işaret parmağının kırık olması gerek.

gerçi hem göz burun arası kemik yok hem göz yok neden işaret parmağıda uzun ve kırık olmasınki.....

ama gerçek deil o belli[hline]Fierce is my blade fierce is my hate born to die in battle, I laugh at my fate

closest one to aket atum

member of the Comachero enstitüsü

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızlara Hayır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...