Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Kayseri Erciyesspor /Süper Lig 27. hafta

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Mumya canımın istediği kadar kalırım başkanlıkta demiş,Alla gslilere sabır versin gerçekten,işleri zor,maçın özetini izledim ortada bir maç gibi geldi bana ama nedense k. erciyes birileri tarafından kollanıyo gibi geldi bana,malum bjk ve gs maçı nedense salak sebeblerle seyircisiz oynandı,erciyes düşürülmemek mi isteniyor diye düşünmüyor değilim...
Sosyal ağlarda paylaş

Yine Adnan Muhabbeti geçiyor .. Yok müneccim fln filan ayakları çekilmiş.. Adnan'ın soktuğu bi acı yoktur..

1 Sene önce Kayseri ve Denizli maçlarının olduğu bir gün önce İbrahim Polat (yiğeni) (Murat Polat'ın oğlu)'ta kaldık gece ertesi sabah kalkılıp maça gidilicekti hatta..

Kendisinin ağzından soylenen laflar.. O konu sadece takımı motive etme üzerineydi .. şampiyonluğa inanmıyorum fenerbahçe şampiyon..

Bi şekilde bağlantınız varsa tanıdık fln gidip sorun ..

Gelipte burda Adnan şöyle dedi Demirören boyle dedi muhabbeti çekmek komik çünkü size sadece medyaya yansıyan kısmı gelmekte
Sosyal ağlarda paylaş

go home canaydın ya
bi tane sözünü tutmadın işkence çekiyoruz
gerets desen ztn fenerli olduguna inanıyorum artık
geçen sene şampiyon olduktan sora dedim bu bir başlangıç seneye cok iyi olucak diye düşünüodum ama canaydın gene undead başkanlıga devam ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...