Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Drum (a.k.a bateri)

Selamon

Öne çıkan mesajlar

said:
horacegoesskiing, 29 August 2003 23:25 tarihinde demiş ki:
kadıköy hiphoptaki selami hoca gibisi yoktur bateri üstüne bence.[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.

Yoksa sendemi hiphopa gidiosun. Selami manyaktır cidden.[hline]Ya Olduğun Gibi Görün Yada Göründüğün Gibi Ol
Mevlana
BoO Jack
Sosyal ağlarda paylaş

peki hiphop nerede ? bana biri daha tavsiye etmişti orayı, kızcağız pek bi güzeldi sırf onun yüzü suyu hürmetine gidebilirim oraya :) neyse şaka bir yana yerini tarif ederseniz sevinirim.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

bir gün gelin göstereyim nasıl çaldığımı..

efendiler öyle parmakta baget çevirmekle olmuyor davulculuk.
ben davul çalmayı davulla öğrenmedim.
9 ay boyunca her gün stick control çalıştım yastıklarla.
cross u düzgün kullanmak için sandalyede uyudum , ayağıma 15 kilo takıp 30-45 dakika koştum.
body buildinge gittim.

6 yıldır davul çalıyorum.[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 18 September 2003 22:54 tarihinde demiş ki:
harbi ha müzisyen birisinden böyle bi cümle gelmez zaten adam kendini mike portnoy falan olarak görüo heralde hayvan gibş çaliomuş!![hline][b] Saçlarım Saçlarım Saçlarım AHHHHHGGG SAÇLARIM bööögggühüühü :(
[b]

doğru diyosun.
müzisyen biri senin paranı vakumlamak için direk
"gel ben sana ders vereyim" diyecektir.
o yüzden seni oraya yöneltecektir.
yeteneğiniz yoksa başlamayın.
gidin origami felan öğrenin.[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 19 September 2003 21:40 tarihinde demiş ki:
bilmeyene herkes haywan gibi gelir bütün kızlar kumsal gitaristlerine ayy nası çalıo der..[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

bilmeyene tabiki güzel gelir farkındayım.
çünkü gitar da çalıyorum.
ayrıca söylüyorum da.
ama sakın beni o "poser"lar ile karşılaştırmaya tenezzül etmeyin.[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
Sosyal ağlarda paylaş

Burasi bateri dersi almak icin birini bilgilendirme yeri, birbirinize laf sokup kim daha uzaga isiyor gormek degil.

Head lutfen birak istedigi yerde istedigi sekilde ogrensin, birine dogru yolu gosteriyorum diye iyilik yapiyorum diyorsan da biz buna iyilik demeyiz, iyilik sadece icerik le degil, soyleme bicimi ile de olur.

Diger arkadaslar da inanmiyorsaniz yalanci kendini asmis saniyor turu laflar sokmaniza gerek yok, bos bos tartisma yaratiyorsunuz bir yere ulasacaginizi bilemeden.

Eger ayni duzergah da giderse tartisma kilidi aticam.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Volfied ağzına sağlık, konuyu açam kişi olarak saptırılmasından çok huzursuz olmuştum umarım konuşman gereken etkiyi yaratır.

Bu arada ben hala HipHop ın yerini bilmiyorum biri bi bahsetsede gitsem di mi ama :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

olayın laf sokma ile alakası yok kimse yeteneğin warsa kendin öğren yoksa hiç uğraşma do belki adam hobi olarak yapcak
zaten müzik kulağı olmama olayı %2 dir bu daha çok nota kulağı denşlebilir ritim kulağı olmayan nerdeyse hiç yoktur adam pekala çalar ama head in kulağı çok iyifdir yeteneklidir kendisi de öğrenebilir gibisinden yane hiç kimsenin içine kuruntu düşürmeyin adam dilediği gibi öğrensin.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

abi baterinin ne tür dersini alıyorsunuzki? Git indir Tony roister bateri çalmayı bırakırsın direk başladığın gibi bırakırsın cocugun caldığı ritimleri yapacak adam 1 avuc kadar ben hiç bateri kursuna falan gitmedim paso şarkıları caldım su an iyi bir bateristim tabi bazı şeylerim eksik :) çift kros giderken bazen afallıyorum ve kroslar birbirine karısıyor en nefret ettiğim olay aksak ritimleri geç algılama vs vs yani benim daha eksiğim var Mesela elimde bageti cevirirken hiçbişey yapamıyorum ama abim trampete vuruyor ee nede olsa herif 6 7 senedir bateri calıyor bende ocivarlarda bişey calıyorum ama cok değil benimki bence enstrumanların icinde en iyisi bateri a.k.a :-) cok zevkli[hline]Kekliği hö?...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...