Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gece

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Mezarım soğuk,
Mezarım karanlık.
Isıt beni göz yaşlarınla,
Aydınlat dualarınla sevgilim.

Ölümünden bu yana altı yıl geçmişti. Sen gideli tam altı sene olmuştu ama bu sözler, bu sözler aklımdan bir saniye bile çıkmamıştı. Ölürken söylediğin sözler, beni bırakıp giderken söylediğin son sözler. Soğuk bir gecedeydik, karanlıktı tüm gecelerden. Yıldızların parıltısı belli oluyordu ama bizi aydınlatmaya yetmiyordu. Sanki kötü bir şey olması bekleniyormuş gibi ışık bizden kaçıyordu, Tanrı bizi görmesin diye karanlık bizi izliyordu. Üşümüştün sen, korkmuştun biraz da. Nasıl korkmayasın ki, aniden bir hırsız gelip ikimizi de bıçaklamıştı ve kaçmıştı. Her şeyimizi alıp kaçmıştı. Senin canını benimse canımdan daha önemli olan aşkımı almıştı. Karanlıktı gece bizi kimse görmesin diye saklar gibi. Gürültülüydü gece insanlar çığlıklarımızı duymasın diye. Acımasızdı gece çabucak ölelim diye. Azrail iyi hazırlanmıştı bu sefer sanırım. Yapacak hiçbir şeyimiz yoktu birbirimize son bir kez dokunmaktan başka. Ellerimiz kavuşmuştu, göz yaşlarımız akıyordu kan kırmızısı bir renkte. Kan ağlıyorduk ikimizde. Çünkü bu birbirimize son dokunuşumuzdu. Sonra karanlık geldi tekrar. Benim için kısa süren, senin için temelli süren bir karanlık.

edik : yazmayı unutmuşum. bir yazımın giriş bölümü.

[ Mesaj 03 Nisan 2007, Salı - 01:34 tarihinde, BeIlow tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...