Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bir Char açmak istiyorum var mı benle gelen?

ghost_boo

Öne çıkan mesajlar

Ahah... Xavius benim şimdiki hunterın eski realm'i :) The Venture Co'ya transfer ettim arkadaşların yanına. Bir tane türk guildi var Battle Hymn diye, gerçi bizim takıldığımız tayfadan değiller ama gayet de iyi adamlar, raidturk adlı kanaldan gayet güzel muhabbetler geçiyor. Bizim tayfa şu an 9-10 kişi falan, partyden değilde channeldan falan çok muhabbetimiz oluyor, 18 yaş altı adam yok zaten herkes düzgün insanlar seviyeli ortam vesaire çoğumuz level 70 durumunda vs vs...

Edit : RP olayı ölü gibi sayılır zaten kafanıza hiç takmayın, ganking de outlandsde var sadece , mutlu mesut kasarsınız abi bende yardımcı olurum elimden geldiğince , çoğumuz yardımcı olabiliriz aslında... düşük level oyuncular azda kaldı gerçi ama dancın mancın yaptırmak için tanıdık vs çok... Serverın ortamıda güzel zaten, gold beggarlar dışında pek bi beyinsiz gördüğüm söylenemez...

[ Mesaj 04 Nisan 2007, Çarşamba - 19:51 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende migrate açılınca hunterımı mı getirsem oraya. Malum herşey tamam, direk gruuls lair bitirmiş guilde çakarım kendimi, ama şöyle bir şey varki forumlarda falan okudum 9:1 gibi bir horde:ally ratio'su durumundaymış server , zaten 26 warrior var orada , alliance 1 kere bile görmemiştim oyunda... Hep birlikte Venture Co'ya gelebilirsiniz , gerçekten sağlam ve olgun oyunculardan oluşan Battle Hymn guildi var , ne kadar ben guildde olmasamda arkadaşlarımın çoğu orada, şu an Karazhan'da 2. bossu deniyorlar ya da kestiler, sanırım asıl sorun hunter eksikliği...

Edit : Valla orada raiding istiyorsan horde tarafında , warrior açarsın mutlu olursun çünkü etraf blood elf kaynıyor, e blood elflerde de malum warrior yok, warrior açtığın level 70 yaptığın gibi guildler kapış kapış alır seni :)

[ Mesaj 07 Nisan 2007, Cumartesi - 10:29 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya valla bilmiyorum abi , The Tempest şu an süper , tam sağlam raid guildi , benim istediğim şey , gereken classlar tamamlanınca guildin raidlerde iyi ilerleme yapmasını falan istiyorum çünkü hayatımı raide adamış biriyim.(belkide o kadar no liferım evet :P ) Birde şöyle birşey var, benim şu ana kadar girdiğim öbür realmlerdeki türk guildleri hepsi eninde sonunda dağıldı, gerçi BH deki insanlar gerçekten cana yakın sağlam oyuncular, özellikle bazılarıyla aram çok iyi oldu :) Harbi acaba gelsemmi...
Sosyal ağlarda paylaş

çoluklu cocuklu adamlar kuranlar zaten. daha sonra gelenlerin yaşı küçük zannedersem biraz. ama seviyenin düştüğünü hiç görmedim. benim de aram coguyla guzel ama herkes 70 oldu nerdeyse o yuzden raid derdindeler bana yardımları dokunmuyo pek boş olmuyolar hiç :)
Sosyal ağlarda paylaş

karazhan ftw ya siz beni ugraştırmayın auhauhau.ben gelirsem pvp ye gelirim oraya bizim serverın pvp si yok.sağlam arena çarpılıyosa orda gelen açem bi mage =)

PS: msn e döndürdük topici =(

[ Mesaj 07 Nisan 2007, Cumartesi - 11:08 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...