Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telefon rehberinizin silinmesi

Ceday

Öne çıkan mesajlar

İlginç!
Telefonun ana kartı nasıl yandı? =)

Ben bu tür durumlar için bi word dosyasına Alt alta tüm harfleri yazdım harflerin arasına o isimdeki herkesi kaydediyorum
aklıma geldikçe biriktikçe bi geçiyorum sıradan olmayanları ekliyorum ve dosyayı güvenli biyerde saklıyorum.

Şimdi her mesaj atana ya hoca telefonun ana kartı yandı yanarken numaraları götürdü de o yüzden kim olduğunu çıkartamadım demek durumunda kalıcaksn da kim inanır ki buna :PP

En iyisi bi şablon yap lazım oldukça ordan gönderirsin mesajı =)

Geçmiş olsn bu arada[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Turkcell kullaniyorsan ve Sim+ ise, sim+kumanda diye bir olay var. internete kaydediyorsun bir tusla ve gittiginde bir sey olmuyor.
ben 2 kere telefon defterini yitirdikten sonra, bunu ögrenince kafayi yemistim. :D[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Hattın neydi? Turkcellse Cem Uzan yakmıştır kartını.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

CEDAY elimden bukadarı geliyodu wordpad e yazdım nabim
Sen bilgisayar müh. desin yaz kendine bi program hatta al bitane data kablosu tüm telefonun hafızayı bilgisayara kaydet
istediğin zaman gerektiğinde ordan tekrar telefona gönderirsin olurmu =)[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

turkcell yenı sim card cıkarmış simm+cell dıye telefon nolarını ınternette saklayıp defter ucunca gerı alabılıyomuşsun guzel bır uygulaaya benzıyor ama ucretınden bahsetmıyoır yeni sim kart ların ve sadece ıstanbuyl ıcıne dagıtabılıyorlar yenı kartları sımdılık[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...