Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun mu sanıyor?

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

Dün 1 yaşında Van Kedisi aldım. Birçok şeye alıştı, direk kumuna pisledi, mamasına filan alıştı. Fakat onu severken kafasını kaldırıp elimi ağzına almak istiyor. Yanıma geldiğinde elbiselerimi ıssırıp, tırmalıyor. Ne yapmam lazım? Sanırım oyun oynamak istiyor fakat tırnaklarını açıp patisini elime doğru hareket ettirince açıkçası korkuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

korkma nasılsa kedi sana birşey yapamaz...

bak şimdi anlattıklarını duyunca benim aklıma ilk olarak dişlerinin kaşındığı geldi...eğer kedi yavruysa bu kuvvetle muhtemel...

seninle oyun da oynamak istiyor olabilir kucağına al sev ve bir adet oyuncak gibi canlı renkli birşeylerle dikkatini çekmeye çalış..

eğer dişleri kaşınıyorsa en yakın petsoptan bir adet (diş kaşıma hedesi) al...

hayırlı olsun bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

ked,ler pis tırmalar ama eğer ki aşıları yapılmış ve sağlıklıysa tek korkun ollarında olan izlerin yazın güneş görünce beyaz beyaz leke olarak kalması olsun :)

eğer ki hayvanını aşısı vs varsa hiç çekinme kollarını uzar cırmalasın hayvan biraz ama yüzüne ve benzeri yumuşak derili yerlerine dikkat et oralarda iz feci kalıcı olur
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun oynuyormuş, elimi ağzına alıyor ama çok hafif ısırıyor. Aramız çok iyi şu anda, suratımı elimi de yalıyor. Eskisi gibi elbisemi tırmalayıp, ısırmıyor da. Bir de duymuyor malesef, sağır kendisi =(

İşte karşınızda bilgisayarım aman pardon kedim =)

[spo] [/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

evet cok tatlı ..bence duzenlı olarak tırnaklarını kes hatta bı tane onların tırmalamayı sevcegı dırekler fılan ver boole ya petshopda gormussundur kesın..tırnak olayı boole ısırmaya calısmasıda belkı senın onunla ılgılenmen ıcın yapıyodur mumkun oldugu kadar elını agzına vermemeye calıs alısmasın yanı bırde ısırılabılen yumsak toplardan alabılırsın ona :D
mutluluklar sıze:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...