Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati Paris'te

Nefr

Öne çıkan mesajlar

Dün akşam ilk pati Paris buluşmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu tarihi olayı siz patilere duyurmak da benim boynumun borcu oldu.

Kadro az ama özdü, sanırım bir dahaki buluşmada ulaşım için birşeyler düşünmekte fayda var katılımın artması için =P

Diablesse, Perith ve bendeniz buluştuk, sohbet ettik güldük eğlendik. Buluşmanın anı cümlesi "1 frambuazlı, iki elmalı hede" olarak senelerce hafızalarımızdan silinmeyecek ;P

Buluşma fotoğrafı yok bende, hanımlar hatıra resmimizi koyarlar bir ara fırsat bulurlarsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
imdak fish and chips daa yimeden bıktım len
parise gidip gırtlaktan konusup

Coucou, comment allez-vous?
diyerek dolaşmak istiyorum

bu arada nefir e yazık olucak ya delikanlı kardeşimizdi gitti bir garip yumusak dil konusmaya baslayıp özünden sapıcak diye korkuyorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

neresi yumuşak yahu? siz resmi gramerli fransızca duydunuz galiba gidin doğuda bi kasabaya döver gibikonuşuyorlar..

güneylilerin aksanı apayrı zaten (en güzeli ehi )

Pariste sokakta konuşulan ise apayrı bi fransızca zaten arka sokaklarda falan.. =)

yumuşak falan değil o dil gramerlisi çok yumuşak oluyor..

Edit : Ben de gittiğim zaman yazları falan bi buluşma daha yaparık =) Sizi Poitiers'e beklerim süper ötesi bi şehirdir =)

[ Mesaj 17 March 2007, Saturday - 04:56 tarihinde, ghost_boo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Diab default gothic ya her fotoda da öyle cıkıyor :)

Perith ve nefr de bıraktıgım gibi yazın nasılsa şimdide öyleler. Calısmaktan guneslenmeye fırsatı kalmayan gariban nefirim şimdi de parislerde sisli yagmurlu şehirde iyiden iyiye "pale skin" olma yolunda ilerliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

biz dün ve bugün de buluştuk, ama fotolar aşağı yukarı aynı =P

malum insan ta pariste buluşunca iki saat takılıp dağılmıyor, bu kadar yoldan sonra adam gibi görüşülüyor ehe

yalnız iki fransız hatunla pariste alışveriş turuna katılmak bir hataymış, bir dahaki sefere wendigo da olmazsa olmaz, kararlıyım. mehmetçik desteği lazım =P
Sosyal ağlarda paylaş

ya dyna bu arada dil değilde, bir zenci kardeşlerimiz var burada, her metroya binişimde korkuyorum valla

dilden korkum yok yumuşatma konusunda ama yanlış zamanda yanlış yerde bir tanesine yakalanmak ürkütüyor =P

yalnız cidden antalya'dan daha çok güneş gördüm burada, ama şimdi de çalışmamak acaip baydı acil birşeyler bulmam lazım işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ehe görüşelim zegnacım tr de görüsemiyoz diyar diyar ellerde takılırıs :)

nefr adamların zaten milli takımları(basket,futbol) siyahi oyuncularla kaplı o yuzden sömürgecilik sagolsun bolbol görüceksin valla, ne yap et alışmaya calıs

hayat geçmez o korku ile :p
onlar da insan 3 bacaklı değiller aslında
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...