Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu kez anladım

Villians

Öne çıkan mesajlar

Bu kez anladım
Kuru dallardan yapma
Bi köprüden geçiyorum

Ben ordaydım
Erbabı yalnızları
Yutan kentler biliyorum

Bu kez anladım
Hüzünlerden bozma
Mutluluklar yaşıyorum

Ben ordaydım
Acemi aşıkları
Boğan sular biliyorum

Ne müttefik belli
Ne sığınakların yeri

Kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür
Sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim
Vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim
Kan revan içinde hep kanamaz denen yerlerim

Hem suçsuz hem güçsüz hem halsiz...

Bu kez anladım
Kartonlardan yapma
Siperlere pusuyorum

Ben ordaydım
Huzurlu zamanları
Yıkan sonlar biliyorum

Dinliyordum paylaşmak istedim sözler çok hoşuma gitti...düşünüp durdum ve bir çember gördüm.Sadece birşeyler dinleyip avutmak istedim güzel şeyler yada hüzünlü şeyler farketmez dedim dinlemekte güzel, sonra baktım bazen şarkılar daha anlamlı gelebiliyormuş..
Sonrada da dedim ki daha çok yazmalısın vill başka çaresi yok...içinde eskimesin yazki daha çok yazabilesin.

Zamanı harcama ama dedim anlayışlı ol herkesin bir derdi bir durumu var sen bekleme her zaman anlayış ama denemeye çalış en azından yoksa kendin olamazsın..döndüğünde seni kötü bulmasını istemezsin birde onun için üzülmesin...
Geçici ama kalıcı hasar olmasın dedim,kırıldığı yerde kopmassın çünkü biliyorum var dayanıcak bir yeri var ufak bir noktası...İnanmak gerek,yürümek bazen de koşmak gerek ama nefes almayı unutmamak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

cok guzel bir emre aydın şarkısı,sonrasında yazılanlar da cok derın anlam yuklu cok güçlü iafdeler olmuş..elıne sağlık vıllıans..gücünü kaybetme,dayanacak bir şeyler bulmalıyız ddiğin gibi ucundan kıyısından sarılmalıyız hayata,her ne kadar zor seyler yaşamış olsak da...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...