Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eudemons Online (Nerf ilgini çekebilir)

Masteis

Öne çıkan mesajlar

http://www.eudemonsonline.com/ oyun beleş

Oyun görüntü olarak Revenant'a benziyor. Sistem olarak ise Chaos Legion.
Chaos legionda biliyorsunuz ki yanımızda bi yaratık çıkartabiliyorduk(ismini unuttum ne denirdi onlara).
Aynı şekilde burdada var ki chaos legionuun aynısı resmen. İsimleri Eudemons olarak geçiyor burda.
Bu yardımcı yaratıklarımız bizimle savaşıp bizimle birlikte level atlıyorlar. Normalde 2 tane birden çıkarabiliyoruz en fazla fakat bi wizardla konuşup 3'e çıkarta biliyoruz bu sayıyı.
Neyse bu eudemonslar çeşit çeşit var oralara girersem 1312 sayfa yazmam gerekcek. Bu eudemonslara skill öğretebiliyoruz bu arada, gene biz nasıl kitap okuyarsak onlarada aynı şekilde okutuyoruz tabi bu arada onlara kitap değilde kristale benzer bi item veriyoruz.
Oyunda egg sistemi var. Oyun başında 2 eudemons veriyorlar fakat daha fazla eudemons istiyorsanız yaratıklardan düşen EGG'leri kullanıyorsunuz(kuluçka sistemi gibi :P) ve 1 saat içinde yeni bir eudemon çıkıyor yada hazır eudemons alıyorsunuz(çok pahalı).

Oyunda 3 class var ve kendi aralarında.

Mage
Paladin* (Şuanlık kapalı bir class)
Warrior

Skill sistemini anlatayım :
Kitap okuyarak skill öğreniyoruz, bu kitaplar ya gold ile vendorlardan alırsınız yada kestiğiniz yaratıklardan düşer.

Pasif
Aktif
ve XP skill olarak 3 sınıf skiller var.

Pasif : Bildiğiniz %'lik oranla vuran rasgele kullanılan skill
Aktif : bildiğiniz mana harcayarak kullandığınız skiller
XP Skill : Belirli süreler içinde oyunda berserker moduna giriyorsunuz ve o süre içerisinde XP skillerini kullanabiliyorsunuz. Berserker bar'ı dolması için sadece vakit geçmesi yeterli oluyor kendiliğinden yavaş yavaş doluyor.(Berserker dediğime bakmayın o an ne bok geçiriyorsak ismini bilmiyorum).

Oyun modları :
Karakterimizin üst köşesinde minik bi simge var, oraya tıklayarak oyun modunu değiştirebiliyoruz.

Peace Mode : Sadece yaratık kesebiliyorsunuz, ne başka bir playera dalabiliyorsunuz nede size biri dalabiliyor.

Team Mode : Takımınızla yaratık kesebiliyorsunuz yada takım içi birbirinize dalabiliyorsunuz.

PK Hunter(böyleydi ismi sanırım) : Yaratıklara ve İsim rengi Mavi ve Siyah olanlara dalabiliyorsunuz(uo'daki gibi pk rengi onlar).

PK Mode : Herkese dalabiliyorsunuz.

Daha fazla bilgi için sitelerinden sistemleri okuyun
Sosyal ağlarda paylaş

sensin nerf =P

ehe sağol ama çekmedi çekemedi PKlığın detaylarını okuyunca; hem lootu PK düşürüyor sadece, hem üstüne gz larda guardlar dalıyor haliyle, hem de öldürüldüğünde direk jaile gidiyor garibim ve killleri 100ün altına düşmeden çıkamıyor.

mallık resmen. ne PK olurum bu koşullarda, ne o zavallı PKyı keserim vicdan rahatlığıyla.

loot yine abidik. PK değilsen ölünce sadece az biraz "carried" item ve para düşürüyorsun; equipped itemların hiçbiri düşmüyor. PK isen ancak equipped item düşürme riskin var, o da leşin arttıkça artıyor ki abuk bence, yine PK lara geçirmişler.

tüm samimiyetimle söylüyorum; eğer loot hikayesi düzgün olsaydı o pokemon grafiklerine rağmen oynardım oyunu, ama bu haliyle ne köy olur ne kasaba kanımca

ama teşekkürler yine de =]

[ Mesaj 10 March 2007, Saturday - 21:04 tarihinde, Nefr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

5-6 tane server var ve en az playerlısına girdim şöyle diyeyim, bir her gün yapılan bir event var bi yerde toplanılıyor. Bir gittim bi daha çıkamadım. tıklayamıyordum kalabalıktan bi yere o derece. Yaklaşık 500~600 player var (en az playerlı serverda). Daha bile fazla olabilir.

PK olayında bi açıklık getireyim (bi adamla konuştum).

Eğer pk iseniz öldüğünüzde üstünüzde ki itemları düşürme oranı var ve bu oran PK pointtiniz arttıkça artıyor yani doğru orantılı.

Öldürdüğünüz playerlar düşük levelli ise ancak parasını potlarını alıyorsunuz. Fakat sizin gibi adamlar öldürürseniz potlarını+parasını+çantasında ki değerli eşyaları alıyorsunuz.

O değerli eşyalar emin olun çok değerli :) Gözümün önünde bir pk yaşandı(beni kasan adamı öldürdüler çok zevkliydi).

Ayrietten Eudemonsları geliştirdikten sonra 2 türlü kullanabiliyorsunuz.
Yanınızda savaştırabiliyorsunuz yada savaştırmayıp onun gücüne sahip oluyorsunuz :)

sevdim bu oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

ya fiyatlarda nedense bana aşırı ucuz geldi...

yaratıktan 300 gp düşüyor level 31 silahı 2.5k

ki bazen yaratığı keserlen aşırı derecede para düşürebiliyor.

birde çıkan özel gemler var en aşşa 1-2m'e satılıyor.

piyasa çok ucuz. alım satımlarda birşey yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...