Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi kaç çizimim..

-Cleglaw-

Öne çıkan mesajlar

bu cumartesi ilk dersimi almaya başladım :) vazo ve kutu çizdim eheh.

lise son sınıftayım ben. gördüğünüz gibi 3,5 yıldır falan boşu boşuna dersanelerde dirsek çürüttüm :( allah o dersane ve okul rehberlikçilerimin belasını versin!

resim dersi almaya gittiğim gün hocam olan kadın bana az zaman kaldı çok çalışman lazım falan dedi gözümü korkutuyodu az kalsın (: neyse moralimi hiç bozmadım bence zaman yeterli olacak bana çünkü çok çalışıcağımdan eminim. hergün derslerde dalıp defterlerime resimler çiziyorum bu benim için bi tutku gerçekten...

yorumlarınız için çok teşekkür ederim. ancak azcık daha ilgilenmenizi istiyorum. büyüklerim olarak, bu işlerde deneyimli ve bilgili insanlar olarak bana neler önerirsiniz? Ve anlayamadığım bi şey var: nasıl oldu da eğitilmediğimi anladınız? (:

güncelleme:
@Daesu
17 yaşına girdim 6 gün önce (:

[ Mesaj 11 March 2007, Sunday - 22:36 tarihinde, -Cleglaw- tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 11 March 2007, Sunday - 22:37 tarihinde, -Cleglaw- tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

halledemezsin dersem sacma olur =) tabiki halledebilirsin ama kendinde diyosunya calışman lazım =)
kursda zaten nasıl işinin dikkat cekiceğini nasıl ayıkalandığını ö resimlerin bakılırken anlatıcaklardır durumu o zaman daha net anlarsın.

calış yanı ne diyimki bu sene olmazsa gelecek sene olur, sen yine 1 sene boyunca calışırsın geliştirisin kendini.

edit: elin cok rahat değil gibi, yanı bunu burdan sölemek olmaz ama, ne kadar cesur (bokunu cıakrmadığın surece) o kadar hızlı ve iyidir bence, yanı en azından ebnım için öle oldu

[ Mesaj 11 March 2007, Sunday - 23:43 tarihinde, Cuce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

5 sene üst üste kursa gidip kendini geliştiremeyende gördüm (6. senesi için gene geliyordu kursa) (olmayadabiliyor yani)
17 yaşına yeni girmişlen yetenek sınavını geçip üniversiteye girmiş adamda gördüm (ben lol heaheae)

az zaman kalmış dogru. hiç stress falan yapma, bu sene olmazsa ortalama olarak 55-60 senen daha var nasıl olsa.
şaka bir yana
6 ay var sanırım, az bir zaman degil dogru yönlendirme ile sıkı tempo calışma ile olmıycak birşey degil.hiç elinden tutan olmadan bu derece portre yapabilmen süper birşey..işte bu "görebilme" yetisine sahip gözlerin egitimsiz ellerle ortaya cıkardıgı birşey.

bu konuya madem ilgiliydin ne diye 6 ay kala başladın kursa onuda sormak isterim :)

[ Mesaj 12 March 2007, Monday - 05:12 tarihinde, Daesu tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 12 March 2007, Monday - 05:19 tarihinde, Daesu tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 12 March 2007, Monday - 05:20 tarihinde, Daesu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...