Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

magic The gathering

Bonus

Öne çıkan mesajlar

Mtg Online'nın Trailı bitti mi bitmediyse nası giriouruz Triala[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

Lokantaci, 05 August 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
Penisinize yaptırdığınız zaman 1 yıl cinsel ilişkiye girmemeniz gerekiyor...
MKC
Buraya Tıklayaman

[Bu mesaj Bonus tarafından 08 August 2003 14:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bitmiş sanırım. $9.99 ile üye olunuyor. Bir tane de Deck veriliyor..

Hatta oynayan varsa aranızda, beraber oynayalım. :) Nickim Tyrian sunucuda.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

Seçiyorsun. Onlarca güzel Deck var. Ben ilk başladığımdan beri hep Black oynadığım için Zombies Unleashed 'in en iyisi olduğuna karar verdim..

Şu ana kadar hiçbir kart satmadım veya yeni kart almadım. 1 kere conceal oldum, onda da 3. mulliganda bile Swamp gelmemişti. Geri kalan tüm maçlarımı kazandım. Daha yeniyim zaten Online'da.. 15-20 maç anca yapmışımdır.

Seneler önce bıraktığım bir oyun, bende yine hastalık yaptı. Gayet güzel.. Özellikle trade olayı baya gelişmiş.. Harika.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

Peki maç kaybedince kart da kaybeedio msn ya da tam tersi kazanınca kart kazanacaksın

Bi de bn öle hazır deck ile oynayamam bailarsam vururum paranın dibine alırım 352617 tane booster kendi deckimi kurarım sanki gerçeğine para wermiourum gibi sanalında da daıtırım paraları :) Walla dayanamam zilyon tane booster alırım gerçekteki deckimi yaratana kdr gerçi onu yaptıkta sonra da kimseye yenilmem[hline]MKC
EagleEye, 08 September 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
winxp ile tv kartından sex alabilen varmı
Sosyal ağlarda paylaş

Ante yasak. Yani kaybetmen veya kazanman sadece Rating'ini arttırıyor. Booster veren Turnuvalar falan var.

Zaten bir Rare karta 100 tane Common kart veren adamlar falan var. Bence üye ol.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada o kadar çok yeni kart gelmişki.. Şu anda en güçlü sanırım Green.. Green - Red bir hayli hızlı oluyor.. Ama tabii Black çi bir adam, yine Blacklerden şaşmıyor :)

Devamlı yeni kart geliyor.. Dengeler alt üst olmuş.. Bir çok kart yasaklanmış.. Yani öyle bir deck ile aylarca kazanmak biraz zor :)[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

Bence başla :)

Şu anda bile Kadıköy'de bir İnternet Cafe'ye Magic the Gathering Online kuruyorum, oynayacağım birazdan.. İşin garibi cafenin adı da Sihir.. Tam uymuş :)[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi uymuş dur Magic ne zmndır oynayamıourum(adam yoq) bu senede öle kartlar süs niyetine durursa üye olurum genede gerçeği sanalından 461284 kere zewklidir Kartı elinde tutcaksın onu hissetceksin, adam tualete gidince hile yapıcaksın bunlar yapılmass sanalında[hline]MKC
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası benim hiç gerçek hayatta kendi kartlarım olmadı.. Eskiden bir oyun vardı, onda oynardım ve tabii arkadaşlarımın kartlarıyla..

İlk defa şahsıma ait "sanal" kartlarım var :)[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

O eski oyun bende de war onla netten de oynanıordu hm de beleş herkes onla oynasa prostesto amacı ile Wizardztaki amcalarımız belki MTG Online 'i beleş yapar[hline]MKC
Sosyal ağlarda paylaş

Eueeuh yeni mi anladın ama sen 10 oyundan sadece birinde gittin tualete dier 9'unda hakkımla yendim[hline]MKC

[Bu mesaj Bonus tarafından 11 September 2003 23:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eueueh 100 tanesine 500.000 mi olm tanesi 20 cent ztn onların bu arada 100 landi napcan 20 tanesi neyine yetmio[hline]MKC

[Bu mesaj Bonus tarafından 12 September 2003 11:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...