Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gececiler Damlasın

Dev

Öne çıkan mesajlar

Quibble said:
nileppezdel said:
of ya sabah sabah zorla saat 8 buçukta kızılkayalarda akşam yemeği yedik :D

o nasıl oluyor ? :D

Ya sabahlayınca.

Zaten dün aslında bugündü. Sabah pazardı 10 saat uyudum yine pazar ki normal gün başlangıç saatime geldim. Sonra düşününce o sabaha göre de dün cumaydı ama aslında cumartesiydi. Çünkü yine sabahlamıştım. Öğlen bi 4 saat uyumuşltum. 5 günde 16 saat uyuduktan sonra deliriyo insan. Daha 2 gün önce çarşambaymış gibi geliyo. Ama bugün Pazar. Ya öyle delirdim işte. İnsomnia'daki adamı anlıyorum şimdi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sabahladım çıktım sokağa baktık gün cumartesi olmuş sonra öğlen 4 saat uyudum sonra yine sabaha kadar oturdum çıktım sabah yine caddeye. Bi baktım pazar. Ama hala cuma gibiydi aslında benim için anladın mı? Çok garipti.

Sabahları cadde de bomboş oluyo zaten kesecek kız da yok iki sap kahvaltı ettik çıkıp. Cumartesi sabahı da öyle oldu. Gerçi cumartesi sabahı kahvaltı diye ettik bu sabajh akşam yemeği diye, sonra geldim eve yattım hemen :D
Sosyal ağlarda paylaş

bugun bi kalktım yada dun bilmiyorum bi ara sanırım dun yatıp bugun kalktım aksam uzeri gibi gun degisti sandım
degismemiş aslında
yok yani degismis de 2 tane degismemiş normal ilerlemiş 24saat+ uyudum sandım çok korktum sonra geçti
ama evet sabahları cadde bos oluyo ama sabah 8 de aksam yemegi yenmez
aksam yemegi aksam yenir
sonra sen manyak mısın 2 gun arka arkaya sabahladın?
vurucaktın kafasına yatıcaktı
o diil de acıktım ben dfdg
neyse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...