Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gececiler Damlasın

Dev

Öne çıkan mesajlar

bence gayet güzel. ben 3 yıl piano çaldım 10-13 yaşlarım arası evde halen duruyor piano ama lise sınavı öss falan derken bitti gitti hiç bir şey hatırlamıyorum. ha tabi nota bilgim falan var oturup başlasam yine çalmaya çalışsam türk marşını 1-2 haftada tekrar çalabilirim heralde :D ama bu adam kendisi bestelemişse gayet güzel bence... yine de çalması çook zor bir şey deil

bu da benim keşfim
http://www.youtube.com/watch?v=CAiLgtARjOI

tam olarak keşfim denemez arkadaşımın bir arkadaşı ama baya ünlü bir herif. chapman stick çalabilen tek türk :D
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

kolpa nasil bi kistas ki piyanist icin? calarmis gibi yapip calmiyo mu, baskasinin yaptiklarini mi caliyo, playback mi yapiyo.

abi kolpa müzisyenlikte şu oluyor ki, armoni olayını tarza göre yiyip bitirdikten sonra basic teknikle oluşturduğun her şeye "beste" adını verip sürünce kolpa oluyor. Yapması gereken gerekli armoni bilgisinden sonra enstrümanına göre hayvani bi teknik kapasite ve hakimiyet sonrası tuşe denilen olay ile kendine has bir çalış tarzının yanı sıra yine kendine has melodiler oluşturması. Yoksa bu adamın adını söylemeden koysalar dinletseler 100 kişiye piano chords: minor der geçer yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

abi tamam yanni de dinliyorum, enya da dinliyorum ne bileyim enigma da dinliyorum ama böyle üstü çizilip atılacak kadar kötü olamaz bu adam.

ya şimdi adamı daha evvelden duymadım verdiğni linki dinledim sadece ama çoğu ürünü bu tarzdaysa yanniyle kıyaslayabiliyo musun misal?
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

minör akorlarla herkesin yaratabileceği bi armonik düzen bunlar. kaliteli bişeyler arıyosan yanni öneririm. virtüözlüğünün yanında hayvani de bir kompozitördür.

nomsaR said:

aquila said:

kolpa nasil bi kistas ki piyanist icin? calarmis gibi yapip calmiyo mu, baskasinin yaptiklarini mi caliyo, playback mi yapiyo.

abi kolpa müzisyenlikte şu oluyor ki, armoni olayını tarza göre yiyip bitirdikten sonra basic teknikle oluşturduğun her şeye "beste" adını verip sürünce kolpa oluyor. Yapması gereken gerekli armoni bilgisinden sonra enstrümanına göre hayvani bi teknik kapasite ve hakimiyet sonrası tuşe denilen olay ile kendine has bir çalış tarzının yanı sıra yine kendine has melodiler oluşturması. Yoksa bu adamın adını söylemeden koysalar dinletseler 100 kişiye piano chords: minor der geçer yani.

nomsaR said:

sipeyskeyk said:

abi tamam yanni de dinliyorum, enya da dinliyorum ne bileyim enigma da dinliyorum ama böyle üstü çizilip atılacak kadar kötü olamaz bu adam.

ya şimdi adamı daha evvelden duymadım verdiğni linki dinledim sadece ama çoğu ürünü bu tarzdaysa yanniyle kıyaslayabiliyo musun misal?

eheh nomsar diyebileceğim herşeyi über özetlemiş(tu)
saygılar.

yanni sevenlere Kitaro'yu önerebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...