Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy Anadolu'dakiler

venorik_velglarn

Öne çıkan mesajlar

kuzum açmayın artık bole topikler.

her okula giden bi topik acarsa nolucak bu forumun hali?

frp kolu varsa ordadır tabiki ( şişli terakki de vardı )
onun dışında en boş zaman geçicek koldadırlar ( varsa tabi frpci ) bunu ogrenmek icinde thread acman gerekmez, gidip okulda arkadasına sor en bos kol hangisi diye[hline]
andır pörmınınt konstrakşın
Sosyal ağlarda paylaş

1-2 sene önce bizde 10 kişi flm yazmıştık o ankette FRP kulubü diye hoçalarla flm konuştum ismini vermiim ama çok ii bi hocam uğraştı durdu en son müdür sanırım intihar ederiz diye (yani bu intihar olaylarından dolayı) kabul etmedi
Ayrıca KAL da nezaman bişey adam gibi olmuş? Girme kulube flm sen benim sözümü dinle...[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 18 September 2003 21:47 tarihinde demiş ki:
frp kulübü vardı 3 sene önce be, biz girmemiştik tabi, 4 sene önce girmiştik biz galiba ehe. azizim ama boaziçi gibi bir okul bile frp kulübü açmaya izin vermiyor :)[hline]BURAYA ÇÖP DÖKEN EŞEKTİR !

Walla ya adamlar (boğaziçililer) açamıyomuş böle bi kulüp hatta başka bi isimle flm açmışlar snrm
Bi ark vardı mimarlıkta gidip DM lik yapıcaktım boğaziçide :j[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

kal da degilim artik fakat,
bi ara frp klubu acildi. daha sonra frp zari ile kumar oynadiklarini ogrenen mudur tarafindan bir daha acilmamak uzere kapatildi. gerci osman nuri biraz balik hafizalidir fakat tekrar acilmasini biraz zor goruyorum ben.

doga sporlari klubu gecen seneye kadar pek bi faal olsada is yapanlarin buyuk kismi benimle beraber bu sene mezun oldu. hala calisan birkac kisi var fakat daga cikacak kapasiteye sahip pek bir insan kalmadigi icin daha devam etmez heralde. frp ci yoktur.

fotograf klubunun %80 ini kizlar olusturur, tuhaf kizlar, sanatci olmaya calisan kizlar, (bence) uzak durulmasi gereken kizlar. Hic mi normal insan yoktur o karanlik odada? vardir elbet ama ayiklamak lazim.

adk da bikac frp ci vardi ama simdi nedir durum pek bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo kulüpler fasa fiso
çıok azı gerçekten açlışyıor ve frp cibulman zor[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zamanında ilk frp klubundeydim. Pek bi gereksiz, ne convention yapabilirsin ne oyun oynata bilirsiniz. Okul kapandıktan sonra okulda kalmak disiplin cezası alıyorsunuz söyleyeyim.
Osman hiç bi şeye izin vermez söyleyeyim.
Chavez in fotoraf klubu için yorumlarına gönülden katılıyorum süper bi yorumlama olayı ehu. Dağcılık öldü doğru. ADK da frp ile ilgilenenler mezun oldu o da doğru adam en güzelini söylemiş.

BEn bizim okulda KalFEST de "hıyar" satmaktan daha aktif ve girişimci atılım görmedim[hline]Buraya yakında imzamı yazacağım
bilginize
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...