Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Maiden Türkiye'ye geldi mi?

can

Öne çıkan mesajlar

5. sinifa baslamis oluyordum.
haha giderdim herhalde :D
sadbuttrue beni taniyo musun, saka mi yaptin?[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

metallica 99 da gelmişti ozaman lar metal ile alakam olmamasına rağmen
-BA ba beni metallica konserinme götür demiştim neden dir bilin mez ama afiş çok hoşuma g,itmişti garage albünün kapağı sonra babam ozaman bilet baya bi kazık tı 2 kişi gideceğimiz için yok boşver ben sana onların albümünü alim dinle demişti sonra almadı gittim kendim aldım ehüüüü[hline][b]Kart-An Ezzateni Esharra Ekutenni
ANTİ-Chemical[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Maiden Türkiyeye geldi fekat o vakit Bruce Dickinson yerine yarı insan vokalistleri Blaze Bailey vede detone sesi var idi. Olsun iki konser verdiler ikisinide izledik Birisi konserde havaya gitar atmıştı ve tutamamıştı sonra hehe .[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

Off.. o zamanlar velettik ya. insan simdi de gelir di mi?

gelme ihtimalleri var mi acaba türkiye'ye.
eksi'de okudum, harris galba kadiköy'de kizilkayalarda yerken, ordaki adama paso küfretmis. sonra bizim eleman da harris e dalmis. harris te kacmis. aehu
bundan sonra bir daha gelmezler herhalde.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Gitmiştim ama biletler hayvan gibi pahalıydı ve para biriktirmek için epey kastığımı hatırlıyorum.
Harbiye'deydi konser. Fakat grubun en kötü dönemlerinden de biriydi. Virtual XI sonrası, Bruce yokken.. Ama gene de "the evil that man do" olsun, "afraid to shoot strangers" olsun baya çoşmuştuk.
Ama şimdi bu Dance of Death sonrası Bruce abimizin sesinden canlı duymak da bir başka olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet arkadaşlar hazır konu açılmışken Iron Maiden offical forumunda biri sormuş:
How many times have u seen maiden in concert and which tour ?
Cevaba ilk önce inanmadım... ?:

40

POM
Powerslave
SIT (2)
SSOASS (2)
NPFTD
FOTD (3)
TXF (3)
VXI (7)
EH (4)
BNW (8)
GMETID (8)
+ Bruce/Adrian solo once.
+ BLAZE once.

Ben bu adamı napayım ?... Siz söyleyin ! :-( :-( :hrr:
Not: İlk başta inanmamıştım ama arkasında birileri de 35 kere gittim ben demiş...

*!Acaip Kıskanır *[hline]Lady Melina Uvu
Ne kibar erkekler var şu dünyada...
Sosyal ağlarda paylaş

1998... ne guzel bi yildi, universite 1 deydim ben, o sene hem iron maiden, hem rolling stones, ve de slayer gelmisti ki slayer konserine gitmek benim icin muzikal ruyalarimdan birinin gerceklesmesi gibi olmustu, ama iron maiden'i ayni hevesle beklemedim tabi, bi kere bruce yok, blaze vardi :(
diger guzel bi sene de 1992 idi, dusunsenize ayni sene icinde bon jovi, scorpions, guns'n roses ve de metallica konserine gidilmisti ki, metallica o zamanlar daha fazla bi tat veriodu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...