Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - K. Erciyesspor [Fortis Türkiye Kupası]

AthleT

Öne çıkan mesajlar

eheh orkun devlesti kalesinde, umit karan atamadi hasan kabze igrenc oynadi.

hasan kabzenin bire birde kacirdigi pozisyonda elle aldi gibi gordum birde son dakkalarda lazarova atilan dirsek kirmizi kartlikti, faul bile vermedi hakem. gene lazarov iki kisi arasinda faule maruz kaldi gene vermedi ceza sahasi onunde.

neyse isallah erciyes kazanir kupayi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya valla staddan pek bişey göremedim ama hakem biraz bize çalıştı gibi geldi. penaltı penaltıydı ama.

hasan kabze iğrenç falan oynamadı. kaçırdığı gol çok kötüydü ama ilerde iş yapan ondan başka adam yoktu, tüm kafa toplarını indirdi.

takımın içine eden ümit, hasan, tolgadır. özellikla hasan şaş'ın çenesinden gına geldi artık bana, nasıl sabrediyorlar bu adama bizim oyuncular hakkaten inanamıyorum, allah sabır versin hepsine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
tolga seyhan gitsin halı sahada oynasın hiç yakısmıyor takıma
lazarovu ilk düsürdügü pozisyonda sarı gördü ama kırmızı görmeli idi
sonra tekrar indirdiler orda sarı kart cıkmadı gene kırmızı olacaktı yani

babamla izliyoruz ikimizde dedik bariz faul ve kart( gs liyiz ama görsün yani bu adamı daha fazla takımda tutmayız en azından kupa macı vesile olur)

hakem direk fenere calısıyor, gösterse idi kartları bizim tolgaya kurtulurduk. eheh

hasan kabze pek bi formsuz, adam hep son 10 dk girmeye alısmıs oynayamıyor nedense.

ümit karan yıkanmadan cıkmış başka bişi demiyorum.

arda kafa olarak kopmuş oyundan. eskiden top kaybetsede basar kazanmaya calısırdı, şimdi pozisyon geçince aaaa diye bi üzülme tripleri ve direk bırakıyor..

neyse kapak olur böyle lig sonlarındaki takım gelir samiyende kupa beyi cimbomumu eler gider :)
Sosyal ağlarda paylaş

gs resmen rezil oynadı o değilde maç sonunda taraftar arda yıda ağlattı ya helal olsun tamam kötü oynadıda küfür etmek yakışmadı taraftara birde arda eskiden pres yapan topu kapmak icin 2 kisi arasına giren bir oyuncuydu simdi topu kaptırınca bırakıyo resmen rakibini tolga seyhan desen hic oynamasın daha iyi rezil bir oyun oynadı bence bu kafayla bu oyunla bjk den en azından 1 puan alsak iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...