Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk Telekom Eno ile Dalga mı Geçiyor?

Eno

Öne çıkan mesajlar

Memurun işi ne kardeşim yapacak görevini eşşek gibimaaşını alıyosa yapacak az maaş weriyolar bende size bakmıyorum nasıl der.
Hiç 118 i arayan oldumu kadınlar bariz dantel fln örüyo ewden çaydanlıkla çay getirmişler pazarkeyfi muhabbeti yapıp sabah sabah seda sayanı kuşum aydını seyrediyolar ya olmaz oha bukadar ayıp.

Bu arada Eno bugün gittim o dediğim cafeye sordum nasıl aldınız adsli sorabilirmiyim dedim.
Adam: Wallaha çok zor oldu
Ben: Nası yani yeni açmadınızmı siz burayı ya?
Adam: Evet sıradamısın sen çok sıra var beklesen seneye gelmez ama tanıdık soktuk araya aldık.
Ben: Hm tanıdıkla oluyo yani yeri geldiğinde port bile buluyolar?
Adam: Evet ama çok yüksek mevkiden olmalı müdür fln tanıdık olmalı.
Ben: Hmm müdür var oke ozaman bide ona soralım..Hadi iyi akşamlar..

Bunun dışında Adslbilgi.com diye bi adres war Eno oraya gir ordan başvuru yap sntralinde boşluk olup olmadığını söylüyolar bugun email gelmiş ayrıntılı belirtmişler fln çok az sayıda boş port var ve yakıda yeni portlar hizmete gircek demiş.
Bugün telekoma gidemedim ama yarın ilk işim gidip konşcam o kadınla olmazsa PTT de bi tanıdık müdür var bakalım artık etik olarak doğru olmasada yapıcam abi napiyim işini bilen adamı olan alıyo adsl'i ben neden bekleyim ya..

said:
Virus, 17 September 2003 19:17 tarihinde demiş ki:
Recall konuşmak için konuşmuşsun askeri ücret diye birşey duydunmu?Benim internetimlen o degilde teyzemmi ilgilenecek yoksa bakanami çıkacaz.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl

Askeri değil Asgari ücret ;)[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

Eno ister forumun kurucusu ol ister sahibi terbiyeli ol önce.

Birşey bilmekle ne alakası var yazdıklarımın!? Terbiyesiz herif!

Ben telekomun router vs gibi şeylerindemi bahsetmişim?!? Veya tarihsel bilimsel bilgilermi vermisimde birşey bilmem gerekiyor?

Ben insanca bir mesaj yazdım her ucu size dokunan mesaja havlamayı bırakın! Fena alışmışsınız abi çekilmesine!

Ailemde telekomdan kimse çalışmıyor! Senide buna inandırmak zorunda değilim! Ailemde memur sıfatında kimsede yok! Ailemide ağzına alırken 10 kere düşün bir dahaki sefere!!
Ben sizin gibi züppelerin devlet memurlarını aşalamasından bıktım! Bu sistemin suçu yazdım! Hantal devlet yapısının suçu yazdım! Bakan düzeyinde çözülebilcek sorunlar yazdım!

Siz her farklı fikre alaycı veya hakaret tamiz yaklaşmayı erdemmi sayıyorsunuz!

Ordaki adama sen hakaret edemessiniz sırf işini aksattı diye (ki orda aksaksık onun suçu değil!).[hline]Türk doğdum Türk ölürüm!
Ne mutlu Türküm Diyene!
Çıkarsa Irak'a Tezkere, Bilal Gitsin Askere!!
Savaşta Temelli, Barışta Bedelli
Sosyal ağlarda paylaş

Telekomdakilerin savunulcak bir yanı yok. Adamlar bütün TR internet kullanıcılarını saatler günlerce bekletiyorlar tek açıklama yapmadan tek özür dilemeden ama paralarını almaya geldiğinde dakika geciktirmiyorlar. Bugün sattlerdir internet Telekom çalışması yüzünden yurtdışı ile yok denecek kadar zayıf ama bilmiş Telekomcular bir zahmet 2 kelime ile açıklama yapmıyorlar. En azından elimizde olmayan sebeb yazsalar bilsek ama birde ulaşom telefonlarını meşgule almışlarki beylerin uykusu kaçmasın. Beter olsunlar ne diyim. İşinin hakkını yapmadan benim vergimle yaşıyorsa herşeyi derim. Benim faturamdan acaba servis sağlayamadığı zamanları düşüyor mu hayır ama ben 2 gün geçiktireyim ödememi hemen ya ceza ya da kapatırlar.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut telekom iyi demiyorum, telekomuda burda savunmuyorum.

En kötü işleyen devlet dairesi sıfatını hak ediyor. Ordaki alt kademedeki memurların suçu değil diyorum. Onlara hakaret etmek yanlış diyorum.

Örnek:

Almanyak savaştan sonra ucuz işçi vs gibi nedenlerden türkiyeden insan ithal etmeye başladı.

Ve bu insanların yüzde 90 kısmı okuma yazmayı bırak tuvaletin ne olduğunu bilmeyen insanlardı.

Ama almanya sistemli ve programlı çalışma prensibi sayesinde o vasıfsız insanlardan işçi orduları yarattı. Onlardan verim aldı ve başarıya ulaştı o insanlarla.

Bu en basit sistemin yönetimde ne kadar önemli olduğunun örneğidir.

Türkiyedeki devlet sistemi ve işleme şekli değişmedikçe amerikadan 10 yabancı dil bilen orda 10 tane universite bitirmiş en üst düzeylerde çalışmış kişileride getirsen verim alamassın. Bu çalışan kişilerin suçu olmaz sistemin suçu olur.

(Çok basit açıkladım detaya girmedim)[hline]Türk doğdum Türk ölürüm!
Ne mutlu Türküm Diyene!
Çıkarsa Irak'a Tezkere, Bilal Gitsin Askere!!
Savaşta Temelli, Barışta Bedelli
Sosyal ağlarda paylaş

İkinizde haklısınız

AKP çıkıp üniversite rektörlerini bile işten almaya çalışıyorsa yine heryere istediği dinci! adamı koyar işini yapsın yapmasın maaşını alır oturur. Zaten kimsenin internete önem werdiği yok bu ülkede İnternet yasası çıkartmaya çalışan yine siyasiler değilmiydi?

Bırakın beyler bu ülkede bi bok düzelmez ay bok dedim pardon sinirle ağzımdan çıkmış kimse memurunnu eğitme amacında değil orada bir muhattap olsn yeterli...

Onun dışında memurda aynen maaşımı alayım nasıl olsa denetleyen yok devletten yüzü bulup oturuyorlar onlarca yıldır.

Ama Absolut'a katılıyorum.[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

Recall İnanamıyorum ya resmen okurken krize girdim
Adam hala savunuyor bide savunmadım diyip saçma sapan örnekler veriyor.

Bak Eno'nun dediği doğru bencede bi b.kdan çakmıyorsun, devlet memurları sanki anan babanmış gibi haksız oldukları halde korumaya falan çalışıoyrsun.

Züppe demiş bide LOL! Hakkatten de gülüncek adamsın sen.

Ben her ay adamların istediği parayı tam gününde ve eksikzi yatırıyorsam, onlarda vermeleri gereken hizmeti eksiksiz yerine getirmeli. Bu boyledır bunun ötesi yok.

Sen hala savunmaya falan çalış bakalım burda seni destekleyen bi kişi bulursan da gel yüzüme tükür.

Dediğin cümlelerden bir tek Sistemin kötü olduğuna katılıyorum.

Evet sistem kötü ama sistemde çalışanlar daha kötü.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Kardeşim ben dünyanın en pahalı net bağlantısıylan nete giriyormuyum?
Peki bu verdiğim paraya aldığım hizmet en kötümü?
Verdiğim paraya Hollandada 512k adsl alırken burda sürünüyormuyum?
Telefon açıp sorunum var dediğimde 1hafta boyunca cevap almadığımda doğrumu?
Bunların hepsi evetse savunulacak birşey yok yemişim memurunu benimde birçok akrabam var memur ve lafım memurlara değil görevini kim adam akıllı yapmıyorsa onlara ayriyetten bu kurumu tonlan para ödüyorum e bırakında biraz hizmet alalım en azından telefon açtığımda adam akıllı davransınlar bana insan yerine koysunlar![hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...