Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zaman Kaybetmeyin..!!!

Beyaz

Öne çıkan mesajlar

Benim bir istegim olucak Free serverlarda oynayipta o degerli vakitlerini kaybeden arkadaslar ,lutfen daha fazla eziyet etmeyin kendinize ve bizede eziyet etmeyin ,gelipte burda char satmaya yok su server acilmis 10x mis burasi acilmis 5000x mis gibi degersiz,manasiz aciklamalar yapmayin ve (korsanlik yapmayin)

Free serverlari cok denedim .Deneme amacim ya orjinal serverda alicagim Sub Class a karar vermek icin ileriki levellerini gorebilmek amaciyla yada set ve armorlar arasinda farki tespit edebilmek icindi yani tamamiyle test amacli idi.

Free serverlarin tek avantaji bu ...ah birde Grafik Hatalari duvarlarin icinden gecmek(Ghost mode sanirim )aniden duvardan pencereden cikan yaratiklar 500mt ilerideki yaratigin aniden yaninizda belirmesi, kastiginiz bir chari 2 gun sonra bulamama ,Yersiz zamansiz serverin cokmesi ,10-15 yasinda veletlerin sizinle oyun ihtiyaclarini gidermesi gibi...
yani tamamiyle zaman kaybi

suan Orjinal serverda bi acc fiyati ;19 $
bu para zannediyorum ki cogumuzun belkide bir gunde harcadigi miktar o kdr ucuk deil.

Bence suanda online oyunlar icinde (gozattigim ayni tarzda) en iyisi Lineage .Yani inanin bana cogu oyundaki player karakterler lineadeki yaratiklar kadar bile guzel deil..buna WOW da dahil..

Gelin zamaninizi harcamayin seviyeli kufursuz bir oyun oynayin.Tad alin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...