Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

raider said:

Starbuck

Ben hala Starbuck nası gitti dünaya , gemisini kim onardı anlamadım.ayrıca bu dizide mistik olayda çok fazla. herşeye mantıksal yaklaşmamak gerekiyor :)ayrıca melez starbuck için ölümün habercisi falan demişti. acaba dünyanının o durumundan mı bahsediyor yoksa , insan ırkı gg mi olucak dünyayı buldukları için?

harbinger of death

"harbinger of death" insanlar için değil. cylonlar için. cylonlara ölümü müjdeledi. başkan olan model 6 in kolonilerin temsilcileriyle konuştuğu yerde açıklanıyo o

Sosyal ağlarda paylaş

devam teorileri.

insanlar dünyaya yerleşemeyecek, cylonlar da bi şekilde yerleşemeyecek; insan+cylon hibritleri yerleşebilecek. cylonlar radyasyona çok dayanıklı biliyosunuz.

yeni çocuklar eski ırkı birer tanrı gibi belleyecekler. "göklerde ve onları koruyan" sonra athena apollo falan öyle tapınacaklar 100 sene sonra.

yerleştikten sonra yeni bir medeniyet kuracaklar yeni kuracakları medeniyet yeni cylonlar yaratacak.

sonra şimdinin modelleri yeni medeniyetin "saul+tyrol+sam+sadist hatun" u gibi final 4? olacak (leoben-6-dianna-boomer) olacak. sonra da "all this has happened and will happen again" olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Aylardır cd'ler elimde olmama rağmen bugün artık official olarak izlemeye başladım. 1x07'deyim. 2 bölümlük mini dizi biraz sıkıcıydı ama sonra işler karıştı, baya zevklileşmeye başladı.
Bir soru sorucam.

spoiler

Bu Gaius ile No.6 arasıra normal hayattan kopup Gaius'un evinde felsefi konuşmalar yapıyorlar. Gemideyken görüntü bir an oraya geçiyor, bunlar da durum değerlendirmesi yapıyor. Paralel evrene falan mı geçiyor bunlar? :p

Sosyal ağlarda paylaş

Alcadras said:

spoylır

obaa 1x10 imba bölüm. tylium madenini bombaladıkları. sonu çok sevindirik bitti, kutlamalar falan. starbuck bana da puro verse, gülse karşımda. tey teey.

1.sezonu bitirdim. 2'ye başladım şimdi.

spoiler

sharon adamayı vurduğunda şerefsiz diye bir bağırışım var ki sgfsads :)

Sosyal ağlarda paylaş

Oha 12 bölüm izlemişim bugün. Dün akşam başladım. Şimdi 2X09 da kaldım. Performansımdan memnunum. Biraz ara vereyim.

Bir soru

Cylonlar aşık olabiliyor mu? Sharon nasıl cylon, yardım ediyor bizimkilere o kadar. Cylon olup da yolundan sapanlar, imana gelenler oluyor mu yani? Yoksa bunlar sadece cylon olduğunu bilmemeye programlanmış olanlar için mi? Öyleyse peki Sharon Adama'yı vurmazdı? Yoksa iyi de olsalar arasıra Cylon özellikleri öne mi çıkıyor?

Sosyal ağlarda paylaş

Ya simdi ilk olarak Sharon icin buyuk bi sok olay, bir anda ogreniyor Cylon oldugunu falan, hayatinin her karesi insan olarak gecmis, bagliligi buraya, nasil bir kalemde kesip atabilir ki yani.

Ask olayina gelince, asiri hevesli cylonlar. Cunku insanlara, insani duygulara, hatta insana has oldugundan olmeye bile, cok ozeniyorlar

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...