Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besıktası Kım Durdurcak...

Llama

Öne çıkan mesajlar

Sımdı atvde bızım stadyumu seyredıyordum da bjkde ıstıfalar basladı bu bjknın ustunde olumsuz etkı yaparmı acaba (nevzat demırın dedıgı gıbı ''Lucescu kalsında...'')yada bır takımmı durdurcak yada hakemlermı bjkyı hakemler kolluyorlarmısta...[hline]| Ultima Online | Nebula | Locus | Metall & Athelas Wenszlaw |
Sosyal ağlarda paylaş

lucescu büyük yalan, real madrid'e karşı bile "önce yemiyim de bi tane atarım" diyerek çıkıyor. eh tabi ki bu real madrid yani, tıkıyor golleri. sonra capone sakatlanıyor yerine fatih akyel'i alıyo zorunlu olarak. fatih akyel maçı çeviriyor. lucescu kahraman. nası kahraman bea :)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

lucescu konusunda bende kılım.
onun oynattığı gibi şampiyon olacağımıza 99 gibi oynayıp ikinci olalım razıyım.bi insan maçın zevkinin içine bu kadarmı eder ya? resmen sinirlerim bozuluyodu galatasarayın başındayken. maçları izlerken ağlayasım geliyodu.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tamam bende onu diyorum.ayrıca adama korkak demiyorum.adamın tarzı bu.

öyle oynayıp çeyrek finale çıkacağımıza.99'daki gibi oynayıp şampiyonlar liginde ilk turda elenelim diyorum.insanın maç zevkinin içine ediyo adam resmen.bok gibi oynuyo.takımı öküz gibi savunmaya çekiyo.siniri bozuluyo insanın.

ayrıca galatasaray geçen sezon psikolojik tedavi kliniği gibiydi ne kadar sorunlu futbolcu varsa topladılar.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
Sosyal ağlarda paylaş

Luçe GS'de çok kötü bi futbol oynatıyo ama BJK'de öyle değil. BJK maçlarını izlemeyen bazı gs'liler BJK tek forvet oynuyo defans yapıyo böhü fln diyolar ama tek forvetin arkasında Sergen ve Ahmet Hassan gibi bence Türkiye'nin en iyi gole dönük orta sahaları oynuyo. Ronaldo ve Zago da zaten her atakta rakip alana kdr geçiyolar en azından ki sezon başına attıkları gol defans için küçümsenmeyecek derecede. Yani BJK maçlarından ben çoğunlukla keyif alıyorum.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ben 16 September 2003 14:15 tarihinde demişim ki:
abi elinizde süper bi kadro ve süper hucum oyuncuları var.

elinizdeki kadro biraz kısıtlansın,ben görürüm beğenyomusunuz yoksa lanet'mi okuyosunuz.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
Sosyal ağlarda paylaş

abi herif manav falan tamam da sonucunda bilet kesiyormu... bence kesiyor fazla söze gerek yok...
oyunu çok iyi okuyor ne zaman hangi oyuncuyu çıkarıp yer
ine kimi sokması gerektiğini çok iyi biliyor

sabo sen demişsin işe capone u çıkarttı fatihi soktu maçı aldık, işte kendin söylüyorsun adam gayet başarılı şekilde çıkardı capone u soktu fatihi aldı maçı... istese fatihi oynatmayabilirdi yada başkasını da sokabilirdi

lucescu iyi bir teknik adam allah için fatih t den de çok severim

hala GS ve BJK nini şampiyonlar ligi finalinde karşılaşacaklarına dair bir umudum var

ama BJK nin daha başarılı olma şansı GS den daha çok onu da söylemeden geçemeyecem

sonuç olarak VURMAYIN LAN LUCE'YE![hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 16 September 2003 15:36 tarihinde demiş ki:
sabo sen demişsin işe capone u çıkarttı fatihi soktu maçı aldık, işte kendin söylüyorsun adam gayet başarılı şekilde çıkardı capone u soktu fatihi aldı maçı... istese fatihi oynatmayabilirdi yada başkasını da sokabilirdi

ehe olm o maçta capone sakatlandı.yerine fatih girdi çünkü başka sağ kanat oyuncusu yoktu.:lol:coşma[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
Sosyal ağlarda paylaş

e tamam işte. sen dedin ki beşiktaşta çok iyi adamlar var o yüzden böle oynuo diye e o zamanki akdroda süperdi. demek ki ozamanki lcuelye simdiki luce arasında fark var.

ha tabi o sene boktan derken zevksizi akstediyoruz di mi :) yoksa clde ceyrek final oynattı ligde de nasıl 2. olduğunu biliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 16 September 2003 15:36 tarihinde demiş ki:
[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam
Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle

e ama çüş ve oha
galataray 2-0 yeniliyo, sağ defans capone SAKATLANIYOR, yerine sağ defans fatih giriyor (zorunlu değişiklik). Bu mu iyi değişiklik, burda bu değişikliğin mantıklı olduğunu söyleyecek 1 kişi bile varsa futboldan anlamıyordur.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

zevksiz diyorumda.
abi bizde hagi vardı.emre vardı.başka öle aman aman bi hucumcu yoktu.hasan şimdiki gibi değildi.emre zatengideceği için bok gibi oynuyodu(geçen seneki hasan sendromu.).

ha bide jardel gibi bi koşamıyan sadece topa vuran bi adam vardı.hatta bi milan maçında hagi'nin pasında koşup gol atmıştı.sonrada at gibi çatlayıp yere düşmüştü.ayağına kramp falan girmişti.:lol: götümle gülmüştüm herife.

ama sizde ilhan,ahmet,sergen,tümer,a.hassan,okan,sinan,deli var daha ne olsun.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
Sosyal ağlarda paylaş

bizim kadroya kötü demiyorum ki :) gayet memnunum kadrodan ehehe

ama bir de söyle birşey var lucescu kadroyu kurarken daumdan daha az para harcadı. daum veit baya kjaer gibi adamları getirdi luce pancu giunti cordoba gibi adamları.

yani nasıl acıklayayım ki. yılalrca sittin tane td geldi scala cart curt. adamlar lucenin kullandığı bütcenin 10 katını kullandılar. 1 oyuncuya 7-8 milyon dolar saydırdılar filan ama hiçbiri bu kadar iyi kadro kuramadı sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...