Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-Sakarya 18.02.2007

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

saldıran fenerbahçeyi özlemişim.İlk dakikadan itibaren saldırdık.Alkmaar maçında biraz tutuşunca iyi oynamaya başlamıştık.Burda bazı şeylerin bilincini aldığımızı farkettim.

Alex adam değil.İstatistikleri umurumdada değil.Artık takıma zarar vermeye başladı.Sezon sonu gitsin.10.5 adamla oynamaktan sıkıldım artık.Sadece teknik bi yere kadar.Onun yarı tekniğine sahip ama 3 4 katı koşan adam çok piyasada.Onlardan herhangi biriyle onun boşluğunu rahatça dolduruz.Alex çoktan ruhla oynamayı bırakmış.Sadece dolanıyor.Bişeyler yapmaya çalısıyor.Bu saatten sonra da pek kalıcı olduğunu düşünmüyorum zaten.Yolu açık ola.
Sosyal ağlarda paylaş

alex fenere zarar veriyor bunu fenere geldiğinden beri hep söylüyorum tekniğini iyi kullanıyor ve güzel goller atıyor ama kardesim bi adam macta hic mi terlemez hic mi pres yapmaz tümer gibi adam var onu koysun alex i oynatmasın ozman eminim fener daha cok saldıran ve rakibi yıpratan bir takım olur

bu arada hayla fenerlileri anlamıyorum kusura bakmayın ama 4-5 hafta once alex i kral yapıyordunuz şimdi ise taraftar biletini kesti neden? gol atamıyor cünki :) bi maçta 3-4 gol atar tekrar affederler alexi bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

Olay gol atmak değil ki.Zaten Alex'in birinci görevi gol atmak da değil.Alex Fenerbahçe'nin orta sahasındaki kilit oyuncu,hücumlarda oyun kuran,forveti gol pozisyonlarına sokan "esas adam" rolüne sahipti.Lakin Alex gerçekten takımı 10 kişi bırakmaktan başka hiçbir şey yapmıyor.Ruh,hırs hiçbirşey yok.Eskiden en azından orta sahada top almak için kendini farkettirip,topa koşardı.Artık resmen toptan kaçıyor.Son dönemlerinde sağlam serbest atışlarla,kornerlerle asist yapıp paçayı kurtarıyordu ama artık korner atmaya bile korkar oldu.
Bu kadar zaman Fenerbahçe'ye hizmet verip pek çok maçta galip gelmemize ön ayak olduğu için teşekkür edip takımdan ayırmanın vakti geldi de geçiyor.

Ayrıca maçı tribünden izledim ve İstanbullu Tatangalar'a helal olsun,adamlar 100 kişi kaç bin Fenerli'yi susturdular.Stadda durum içler acısı,gruplar birbiriyle kesinlikle dayanışma kurmuyor,herkes kendi tribününde farklı farklı marşlar söylüyor.Maratondaki abiler de ayaklarını uzatıp çiğdem çıtlatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...