Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bjk-Lazio

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Lazio her korner kullandığında yüreğim ağzıma geliyordu ve en sonunda stam attı. Hayır adam yanında herhengi bir bjk li varken kafa vursa hiç bir şey demiyecem. 1.90 lık adam bomboş kafa atıyor. Bu nasıl bir defans?
Tamam bjk daha iyi oynuyor ama işte adamlar tecrübeleri sayesinde bjk yi köşeye sıkıştırdılar.
İkinci yarıda full defans yapıp konta atakla gol arayacaklar. gene bir kaç korner kazanırlarsa bu maçı alırlar.
Bjk o defansa gol atması için yerden hızlı oynaması gerekiyor. Onun içinde sergen veya ahmet hassan lazım.
Umarım ikinci yaarı skoru eşitleriz. Yoksa maç gidiyo gibin. İtalyanlar böyle skoru yakalayınca kolay kolay maç vermezler.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

tümer çıkmalı bence sergen girmeli

bu maçlar, vitrin maçları değil, önce gruptan çıkmayı garantile sonra avrupa'da podyuma çıkarmış gibi oyna

tümer sırf kendini sattırabilmek için bencillik olayının suyunu çıkarıyor[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 16 September 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
tümer çıkmalı bence sergen girmeli

bu maçlar, vitrin maçları değil, önce gruptan çıkmayı garantile sonra avrupa'da podyuma çıkarmış gibi oyna

tümer sırf kendini sattırabilmek için bencillik olayının suyunu çıkarıyor[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
tümer attığı çalımlarla çok frikik kazandırıyo bence pancu çıkmalı ilhan tek forvet sergen tümer desteklemeli.
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

aha hem sergen hem ahmet mi gicek acaba[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

aha
ilhan,tümer<
sergen,a.hassan>[hline]WtF!?!?!

greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

bence yanlış iş yaptı tamam anladık da zaten sadece tecrübesiyle işi götüen bi takıma karşı hiç tecrübesiz olan a.hassanı almak ne derece dogru onu son 33 dakikada görücez.[hline]WtF!?!?!

Sosyal ağlarda paylaş

bu ne bicim takim 2 pasi bir araya getiremediler, arka arkaya 3 pas goremedim

bak lopez de cikti iyici kapandilarmi yandiniz, zaten tezahurat desen oda yok kulak sisiren oooooo bisey, hic begenmedim tatsiz tuzsuz mac, kotu besiktas kotu futbol, keyifsiz karsilasma, bak sinan kologlumuı ne giriyo bakalim napicak,[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hadi bakalım bi tecrübesiz adam daha. İnşallah ben bilmiyorumdur bu işi.[hline]WtF!?!?!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 16 September 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
İnşallah ben bilmiyorumdur bu işi

Biliyormuşum. ;([hline]WtF!?!?!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 16 September 2003 23:56 tarihinde demiş ki:
beşiktaş uefa'ya gidecek gibi

bence gs de bjk de 4. olacak bunu buraya yazdım unutmayın lafımı.[hline]WtF!?!?!

Sosyal ağlarda paylaş

nonos saldır karakartal ooooo tezahuratını fener bjkden çaldı sizin maçtan önce söylendi zaten

maytap şov gsden çalındı desen neyse de fener kırkyılın başında yaptı diye ilk o mu yapmış oluyor

lazioya 1
ilhana 2
sergen&a.hassana 3
serdar bilgiliye 4

malatyalı futbolculara karşı oynamak kolay çıkın da 2 hareket yapın boş boş yürümeyin

tribünlerin içine sıçan bu yönetim inşallah ocak ayından sonra adımını atamayacak bu kulübe

birdaha lazioyla oynıalım diyenlere de ilk kafayı ben atıcam :) bu ne ya bi takım bu kadar mı ters olur ya

ibrahime de canı gönülden teşekkür ediyorum. süper oynadı, canla başla oyuna sarıldı helal olsun

diğer maç noldu acaba prag-chelsea maçı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...