Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

acaba?

cado

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar dün charımın sifresi deistirildi ve neden nasıl oldugunu bilmiyorum sifreyi ben de deistirmedim ve benden baska bilende yok ki sifre deistirildiğinde siteyede girilmiyordu aynı sey dün aynı saatte baska bir arkadaşıma ve 2 gun once baska bir arkadaşıma daha oldu ve en ilginci char oyuna hic girmior (clan lideri en azından ole diyor ne clandan cikiyormus nede oyuna giriyormus) acaba bug felan olmus olabilirmi?
gunde 1-2 saatlik hevesimiz vardi onuda aldilar :(
Sosyal ağlarda paylaş

tarattım ama bisey bulamadım :( neyse calan arkadas artık Allah ından bulsun minik bi hevesimiz vardi ona üzülüyorum bide premiumu yeni almistim oda gitti tabi

birde char sifresi 2 yıldır oynadiğim bi sifre 3-4 serverda 60+ karakterlerim var ve 500 dolara yakın para harcadim (biliyorum oha :D) acaba mesaj atsam faydasi olurmu ilk hacklendiğimde rollback attırmıstım acaba simdi de faydasi olurmu :S
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bi acc aç. ona da pre al. ticket at derdini anlat işte, haclenen acc ve acc ye pre aldığın kartın son 4 rakamını falan yolla gizli sorunu da yolla. yeni şifreni de yaz.rollback iste. sonra dua etmeye başla. böyle geri dönen var. ama sanş işi bu k2 nin sağı solu belli olmuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...