Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saçını kestir!

trikeratops

Öne çıkan mesajlar

ehehehehe yerlere yattım okuyunca olayı neden cunkı bızım Selamon okula bugun Bonus Card reklamlarındakı gıbı bır sacla gelmiş mal adam almamişlar tabi iceri telefon ettım sınıftan gelmıyonmu dıye yok osman almıyor ıcerı dıyor koptuk tabı bız sınıfta sonra adam bır geldı sınıfa berbere gıtmış bıraz tombık bır arkadaş berberde buna ınek yalama bir saç yapmış gorunce altımıza işedik gulmekten eheheh :D adamın ılk gunden lakabı Parlak Çocuk oldu ahahaha uff hatırlayınca sancı gırdı sınıfta hoca var bagırıp tehtıd edıyom adamı resmını cekıp patıcıge yollıycam dıye ehehe pacaları tutustu adamın hemen :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Dinci hep saçını kes saçını kes diyordu
bende kestirecegim hocam sınavlar bitsin diyip uyutuyordum bir gün geldi önüme gene kestirmemişsin dedi.
Bende tutamadım kendimi hocam niye zorunuza gidiyor dedim
adam beni sınıfta kovaladı dışarı attı müdür e gönderdi kağıt aldım :)[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

teknik olarak sürekli batıya gidersen yine türkiyeye gelirsin öyleyse yaşanıyor :P şaka bi yana kılık kıyafete karışılması, insanların görünüşüne göre yorumlanabilceğine dair olumsuz bir durumu ortaya çıkarıyor, akılları sıra kökten bir çözüm tek tip öğrenci yaratmak ama eğer görünüşüne göre yargılandıktan sonra uyarılırsa daha etkili olur görüşündeyim kaldı ki yeni nesil, gerçekten böyle şeyleri biliyor o yüzden gereksiz olduğunu savunuyorum kılık kıyafet yönetmeliğinin[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

bu ülke çoğu şeyi aşmalı bunu da "uzun saç düşmanlığı". birkaç yıla kadar insanlar uzun saçlı oldukları için toplumdan dışlanıyorlardı. ne yazık ki bunlar gerçek ve ortada.[hline]Bakın, nota dediğiniz konu müzik notası değildir. Bunların bir ağırlığı vardır. Aklınıza esince nota verilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

bırde kızlarla erkekler arasında hep ucurum vardır okullarda sırf rahatlık ıcın bıle ınsan keske kız olsaydım dıyor bazen o kadar ucurum oluyor.

Kravat meselesı bır numara eskıden kızlara vardı kalktı bıze zorunlu ustune ustluk bazı uyuz hocalar yakayıda ılıklettırıyorlar tepeye kadar cek dıye
oysa kızlara bır abudık madalyon var onuda takmıyorlar hatta psıkopatın tekı onla mıllete vuruyordu :D

sonra ceket meselesı var ceketı gıyıcen ıdarı bırını gorunce yok mont gıymıycen ceketle gelıp gıdıcen mont gıyersen ceketı ıcıne gıyıcen
kızlara buda yok ıstedıklerı gıbı dolaşıyorlar montla okulda

sonra ayakkabı olayı bır spor ayakkabı gıy basın derde gırıyor yuzde 50 bırde ayakkabı degısık renklıyse yandın ılla sıyah gıyıcen spor gıyıceksen gozden kacsın dıye
kızlar ıse kıpkırmızı puma ıle gelıyor karışan gene yok

sonra erkeklere yazın şorta ızın yok yaz kış o pantolonu çekıcen
kızlara bakınca gene adaletsızlık var kızlar kışın pantalon gıyebılıyor eskıden ne guzel kışın ızlerdık üşümelerini bir tatmin duygusu yaratırdı en azından şimdi oda yok

ondan sonra gomlek dugmesı olayı 1 dugmeden fazla cozersen gomlegı bırı muhakkak sataşıyor ıdareden
kızlar ıse oyle bır acıyorkı gomlegı bazen tahrık bıle oluyorsun gomleksız gezene bıle rastlanılıyor

sonra saç meselesı başta gelıyor ben meşhur yonetmeligi okudum yonetmelıkte kısa tıraşlı olucak erkekler dıyor ama jöle olmıycak demıyor bız Mıllı egıtımden jolenın yasak olmadıgına daır resmı belge aldık hocaya goturduk yırttı ve benı kıme ıstersenız şikayet edın dedı
kızlarında yonetmelıgı var ve ılgınctır Saclar omuza kadar toplu kalıcak omuzları gecerse cıft yandan orgu olucak dıyor ama bu uygulamayı gormedım makyaj olayıda oyle karışılmıyor

sonra gomlek dışarda olayı var erkekler cıkarsın hemen zorla sokturturuluyor
kızlar gomlegı ceket gıbı bıle gıyıyor bazen tum dugmeler acık dışarda ama karışan yoook

bunlar bır tek kılık kıyafet başka konularda yapılan haksızlıkları yazmadım hiç yazarsam daha uzayıp gıder bu lıste bırde Femınıstler cıkıp bagırıyor eşitlik dıye ee bu ne asıl bızım masculınıst olarak ayaklanıp bu haksızlagı son vermemız lazım kurallar bır kıtleye uygulanıp dıgerıne uygulanmassa ne bıcım kural o
bırde başımdan gecen ıkı olayı anlatıyım 2 sene once reha muhtar hatırlarsanız tecevuze kadın tahrık edermı dıye bır ateş hattı yaptı ve karar işte kadınların kışkırttıgı felandı ertesı gun mudur yardımcısı (erkek olan) gelıp tum guzel kızları boyle havalıları felan topladı en seçme kızları alıp kadın mudur yardımcısının odasına goturdu meger o gun tum erkek hocalar hep beraber kız ogrencıler gıyımıyle bızı tahrık edıyor dıye dılekce vermiş mudure kadın mudur yardımcısıda haşlamış bunları utanmıyomusunuz felan dıye :D

birde gecen sene benim başıma geldi okula geldim harfi harfine okul kurallarına uyan bır kıyafetım var dıyemem ama coguna uyuyordum ayakkabılar resmen polıtıkacı ayakkabısı gıbı duzgun boyalı ter temız pantolon utulu gomlek utulu tertemız ve sıyah kravat var yaka dugmesı ılıklı ve kravat cok duzgun baglanmış herşey mukemmel yani (eheh asker cocuguyuzya :D) 1-2 gunluk sakal belkı var saclarım duzgun gerıye taralı ve kısa sac spreyı kullandım jole yasak dıye ama gelın gorınkı hava soguktu ve babamın derı montunu gıydım (hakiki deri en az 15 milyar eder dediler bir kaç dukkanda babam zamanında Pentagonda calışırken almış)işte deri mont var onu açık ve elımdede deri eldiven var (sılah eldıvenı tıpı daha cok kıralık katıl tıpı)
işte sınıfın kapısında beklıyorum sabahçılar boşalsın dıye mudur yardımcısı geldi (emekli kasap kendisi :D) ılk monta kaydı gozu uzun uzun baktı sonra beni farketti geldi bana Afedersiniz beyfendi kimi bekliyordunuz onemli bir şey varsa buyrun odama efendim velilerin bu katta beklemesi yasak dedi daha once hiç ondan dumadıgım kıbar ve nazık bır ses tonuyla bende 2-3 yaş buyuk gosterıyorum bıde oyle gıyınınce en az 7 yaş farketmiş ole dıyolar neyse bende salaklık edıp ben ogrenciyim hocam dedim herifin gozleri patladı bır monta bır suratıma bakıyor kıpkırmızı oldu tabı karızmaya yedıremedı mal adam 13 dakıka once yağ çekiyordu tuttu beni yaka paça ogretmenler odasına soktu bagırdı cagırdı sonra yaka paça okuldan attı gıt gelme dedi kıskanc adam sonra montu arkadaş vasıtasıyla sınıfa yolladım eldivenleri cıkardım tabı yanından gecıp okula gırdım farketmedı bıle cunkı yuzumu hatırladıgını bıle sanmıyorum hep monta bakıyordu gozu kaldı şerefsizin[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

o yönetmelik taş devrinden kalma nerdeyse annem anlatıyo kendisi 57 lidir o gençken zorla saçlarını ördürtürlermiş felan tek farkı şimdilerde biraz daha serbest ama yine aynı yönetmelik![hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 15 September 2003 19:27 tarihinde demiş ki:
hadi sidik yarıştıralım, benim üstler 15 cm, yanlar 10 cm[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep

valla söyle açıkliyim geçen sene sydneye gittim orda kaldım geri geldim taa düne kadar kestirmedim saçlarımı
yaklaşık 7 8 aylıktı saçım ve 20 cm ile 25 cm arasındaydı :)
AMA SÜPER İDARECİLER SAYESİNDE KESİLMİŞ DURUMDA KATLEDİLMİŞ
gene uzatma şeklinde kestirdim en fazla 3 aya 10 15 cm yi vururum gene bi daha kestirmem ama bi kere kestirdik şebek gibi dayanamıyorum abi kafam üşüyo böle sürekli saçlarımı bi arkaya atardım ona alışmıştım elimi atınca bi boşluk oluyo AYY SUXXX[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten abi sen nereye düştüydün? hötala mı dvm ediyodun?
ayrıca oha yaw 3 ayda 15 cm ne yaw ben şubat tatilinde kestirdim en son o zaman bile kestirdiğimde 6-7 cm kalmıştı saçım, sizin saçlar iyi uzuyo vala[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

hmmz anladım galiba :P abi şimdiki aklım olcak direk geri dönerim hötala :P hatta annemler bıraksa anadolu lisesi felan kesmez direk mimar kemale giderim ne güzel öğlenci olursam sabah geç kalkarım sabahcı olursam gündüzleyin bom bos oh kebap[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ilk önce kutluyorum smiley manyağı bizim dörtyol ağzına benzetmiş paso kırmızı ışık yanıo

Bizim okulda şöyle bir olay wardır öğrenci nekadar çalışkan ne kadar aktifse ona karışan daha az olur.

Walla bugün okula gittik artistlik yaptık millete böle sakallı saç baş uzun bide kürsüye çıkardılar işte tr sayısal 8.si tr dil 4. sü
tr say. 178.si (bu ben oluom:)) filan çok hoştu böle millet giymiş beyaz gömlek filan... hazırlıklar zaten direk sırıtıyor ilk günden ceket filan war, bide orada konuşma yaptık ehehe sonra müdrü yardımcısı bizi odasına götürdü çay simit filan ısmarladı.. Herkes şoke oldu çünkü o herif bize tırnak kontrolü bile yapmıştı fln. yani herkese tavsiye ederim mezuniyet sonrası okula tekrar gitmeyi... Tüm sadistçe duygularınız uyanıyor.Nese hepinize kolay gelsin geçer diyelim...[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
CaPuLeT, 06 September 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
Merhaba komutla paperdoll u nasıl açtırırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 16 September 2003 00:39 tarihinde demiş ki:
valla bizim ünide durum farklı
üniye gitmeden önce kestirdim ben saçları bi sürü ülkücü var çünkü :P
bu yıl uzattım tabi hehe alıştıra alıştıra

Gazi mi :)[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
CaPuLeT, 06 September 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
Merhaba komutla paperdoll u nasıl açtırırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 31 May 2003 01:27 tarihinde demiş ki:
türkiyeye hoşgeldin..[hline]Filled with pain
A bruised and darknened soul
Spare me from the
Life that's full of misery

;] Arci söylemiş söleniceeni...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu hoca m(illeti)nden çok çekenler lise bitiminde direk saç uzatmaya giderler zaten hep içimizde kalmış bişeydirbu =) bende uzattım bütün sene 2 ay kadar önce kestirdim çok zor oldu bu kararı wermem uzatmadan önce düşünün derim ayrılmak çok zor oluyo =)
belirli bir sebebi yok kestirmemin sıkıldım ve ıslakken zor kuruyolardı fln =)

Nese bu şekilde daha iyi ancak kilo aldım saçlar varken farketmemiştim kestirince yanaklarımda şişkinlik farkettim =)
gerçi fazla belli değil sadece ben anlıyabiliyorum bunu başkaları anlayamıyor ama olsn.
Saç uzatıp kestirmenin birtakım kötü sonuçları olabiliyo =)[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

Lan cinlik yapıp Suadiye Lisesine gidip üniforma ile gitmek var mahalledekilerle. Sınıfa oturacan uzun saç, kirli sakal "yeni geldim" diyecem. İlk önce bağıracak falan sonra dayak atmaya kalkar ben de karşılık veririm. Yaka paça atarlar okuldan beni :D Ben de bütün gün koparım herhalde.

Nefs-i müdafaa deyip sıyrılsak öğretmen dövmekten kaç ay yerim acaba? :P Zaten okulda saç yüzünden yakın temasa girecektim sinirden sonra vazgeçmiştim. Neyse artık üniliyiz darısı herkesin başına. (şimdi diyeceksiniz bela mı arıyon denyo diye ama hınzırlık işte)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...