Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

512 kbps min adsl ?!?

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

Türk Telekom Genel Müdürü Mehmet Ekinalan:
128 kbps olan geniş band erişimin 512 kbps'ye çıkarılacağını söyledi. /IT-Business Sayı:29 Sayfa: 24
[hline]
ADSL aboneleri çok şanslı ! Uçuşa geçiyorlar !
Türk Telekom 128 kb/s minimum abonelik hızını
512 kb/s'a çıkaracak.
Fırsattan sadece abone olabilenler faydalanacak

bu ilanlar adsl in ana sayfasindan alinmiştir ...
[hline]
nasil yani cidden olacak mı bu hayal mi ?!?[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

valla son zamanlarda açtıkları hic bi portu satamadılarda :) kimi arasalar yok ben kablo aldım uraşmamam adsl inle dio millet ondan olma ihtimali var bide şöyle icraat ediyim bizim 128k icin verdiğimiz ücret yurt dışında 512 k adsl için veriliyor ayrıca tt nin bunu karşılayabilecek kapasitesi var şu anda ne kablonet nede adsl altyapımız maximum kullanıcısına ulaşamamıştır
o yüzden firmalar 64 k yerrine 128 veriyor tt de kendi malı olduğu için rahatlıkla çok bi zarara uğramadan 512k yapabilir ve en azından elindeki portları satacak adam bulur[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bahçelide oturuyom bende
ocak 2002 de girdiydim sıraya mayıs 2003 de geldi :)
aldım bende
cable vardı 1 ay hem aktif kablo hem adsl kullandım suan adsl var[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

ben ankara bahçeli :) yani ankaranın en yoğun net ortamının olduğu alan
bende haziran 2002 de girmiştim heraldede sıranın gelceeni hiç sanmıyorum hehe
zaten kablo var gelsede geçmem heralde ( tabi şu 512 konusunu araştırırım o zaman )
[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

[Bu mesaj Angelfire tarafından 16 September 2003 22:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sıraya nasıl girmiştiniz telekomun web sitesinden mi girdiniz yoksa direk santral binasına gidip formmu doldurdunuz eğer siteden girilen sıra ise ben 2001 yılının başında girdim ama sallayan yok hala.
Yarın ilk iş gidiyorum abi alan almış dsl bende alıcam kafamı attırmasınlar[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

İnternet'den doldurulan formun hiçbir gerçekçiliği yok.
telekom'un internet sitesine göre bizim burda henüz Adsl yok. Ama bilin bakalım ben neyle bağlanıyorum :)
Bizzat gidip form doldurmanız çok daha iyi olur. 2.5 kadar önce internet'den form doldurmuştum. Telekom'a gittiğimde ilgilenen kadın bana keşke daha önce form doldursaydınız, 1 ay kadar önce de gelmişti port dedi. LoL
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu haziran ayında fln gidip santralde de form doldurdum ama internettekine bakılırsa yıllar önceki başvurumdan eser yok =)

Ya şu bizim sokaktaki cafe nasıl aldı 1 ay oldu açılalı deli olucam yarın gidiyorm walla wermezse kadına tokat atıcam :p[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

Formu nerede dolduruyorsunuz?
Herhangi bir Türk Telekom bürosundan mı yoksa bunun için özel bürolar warda oradan mı eğer öyle ise ankarda nereye başvuracağım kavaklıdere semti için?[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
CaPuLeT, 06 September 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
Merhaba komutla paperdoll u nasıl açtırırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul için ben anadolu yakasi turk telekom ana binasına gitmiştim .. acibademde idi...
ankarayi bilemicem de tahminen TT nin merkezine gitmen lasim gelir[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır

[Bu mesaj hired_gun tarafından 17 September 2003 15:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır ana bina fn değil
Direk olarak semtindeki telekom binasına gidiceksin
Telefon işlemlerinin falan yapıldığı yer genelliklede postane ile birlikte olurlar.
Bizim Bahçelievlerde ayrı binalar birisi telekom binası diğeri ptt
telekoma gitceksn tabiki =)
orada form doldurabilirsin ama ben doldurmuştum haziran başında bugun bi siteye baktım
santralde az sayıda boş port war diyolar
yarın gidip tekrar konuşucam o formlarda pek geçerl iolmamlı görülen o ki..[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...