Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lag problemi ADSL degil!!!

bejawe

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaslar The Maelstrom (EU) da horde acmistim oynayalim azcik azcik derken 60 olduk ama ne zaman oglenleri orgrimmara girsem yada instancelara girsem bazen scholo da bile, ama genellikle ZG,MC,ONY de super 7k 8k MS im oluor arkadaslar bu neden olabilir ne zaman instance dan ciksam hemen konusmaya basliorum gorunuse gore upload dan kaynaklanior cunki ben takilirken etrafimdakiler catir catir muhabbet ediorlar veya mob kesiorlar acaba bu McAfee aldim ondanmi yoksa baglantidanmi yoksa bilgisayardanmi yoksa virusmu var yoksa bulundugum yerdenmi (dallas/fort worth)anlayamadim bir turlu internetten biseyler indirecegim zaman siteden cekersem 400KB ile indiriorum gercekten korkunc download im war (80$ weriorum olcak o kadarda) anlayamadim bir turlu upload im cok cok cok yavas sebeblerini yazarsaniz sevinirim :(

p.s. acikcasi yanlis anlamayin beni bilgisayardan anlamam sadece oyun oynamayi bilenlerdenimdir :(

p.s.s. arkadaslar bide ventrillo 2.1.2 yi bir turlu bulamadim onuda nerden bulabilirim yardimci olurmusunuz ? :D
[ Mesaj 07 Nisan 2006, Cuma - 04:45 tarihinde, bejawe tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 07 Nisan 2006, Cuma - 04:48 tarihinde, bejawe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi başlıktaada şu cevabı vermiştim . eğer raid grubundaysan ct dedki raid addonunda kayıt işlemi yapıp yampmadığına bakabilirsin , arkadaşım bunu böyle çözdü raidde olduğu zaman daima takılma yaşıyordu , kayıt işlemini kapatınca olay çözüldü belki sendede bu olay oalbilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...