Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yahoo Mail ( Yardım Lütfen )

Tommy_Corte

Öne çıkan mesajlar

Mail adresımın sıfresını degıstırme esnasında turkce karakter kullandım. su anda gırıs yapamıyorum. Maıl adresı benım ıcın cok onemlı bır maıl adresı oldugundan gereken herseyı yapmaktayım. Bılgılerımı net olarak hatırlamadıgımdan sıfremı unuttum bolumunu kullanamadım. Fakat maıl adresı tabıkı bana aıt. Bu maıl adresının benım ıcın onemlı olmasının sebeplerınden bırısı ıse yazın yapılacak olan bırcok senlıklerın festıvallerın anlasmalarının bu maıl adresınde durması ve maıl lıstın on planda olması.

Yahoo maılımı gerı alabılmem ıcın sıfremı unuttum secenegınden baska bırsey olmadıgından buraya yazdım. ıletısım olsa telfon gıbı kesınlıkle arardım fakat bulamadım bole bıse varmı veya ne sekılde ulasabılırım. hanı gerekırse yerıne gıdecez :)

Bılgısı olan varsa lutfen aydınlatsın.
Sosyal ağlarda paylaş

ya belki sallama olabilir ama şimdi yeni şifreni girerken kullandıgın türkçe karakter orda cıkmamıs oalbilir.. turkce karakterleri atarak şifreni girmeyi denedin mi?? onun dışında bazı sitelerde ya da yerlerde ş harfine basınca $#.. gibisinden bişeler cıkıyor sen şifreyi girerken oyle bişe girmiş olabilir ama daha sonra da kabul etmesi gerekirdi bence bunu.. ilk dedigim olaya bi bak istersen
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar acıklamalarınızı dıkkate aldım cok tesekkur ederım. fakat hıc bırı olmadı. yahoo nun telefonunu bır sekılde bulduk aradık aldık.

kımlık fotokopy mı yolladıktan sonra saolsunlar sıfrenız ne olsun sorusunu sordular :) yahoo bu kolay degıl.

sızede tesekkur ederım tekrar dan
Sosyal ağlarda paylaş

Html replacer'ımın içindeki config dosyasından aldım. Her karakterin karşılığı bi altındakidir. Ona göre yazdığın karakter yerine alttaki karakterleri gir..

Strings=1

Ğ

Strings=1

Ğ

Strings=1

ğ

Strings=1

ğ

Strings=1

İ

Strings=1

İ

Strings=1

Ş

Strings=1

Ş

Strings=1

ş

Strings=1

ş

Strings=1

Ö

Strings=1

Ö

Strings=1

ö

Strings=1

ö

Strings=1

ü

Strings=1

ü

Strings=1

Ü

Strings=1

Ü

Strings=1

Ç

Strings=1

Ç

Strings=1

ç

Strings=1

ç

Strings=1

ı

Strings=1

ı

edit: düzeltmişsin ama kalsın..

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 02:28 tarihinde, MartinLGore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...