Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

server larmı gitti

Wayne

Öne çıkan mesajlar

En fazla dkp bende iken var olan molten coredan çıkmak zorunda kaldım ya o band of accurate bu gece bi düşşün ben o zaman başlıcam çınlatmaya kulakalrı hayır salaklık bende ne güzel girmişim raide ne diye bende çok lag var diye söliyipp çıkarsın sanki tek tek damagelere bakan var...
Sosyal ağlarda paylaş

3 kişiye 1 gazoz yaparlarsa boyle olur iste 1 kişilik bağlantıyı 5 kişi kullanıyoruz,herkesle aynı dalaşa gırıyorum sürekli neymiş efendim adsl kablo gıbı havuz sıstemını kullanmıyomus kac kişi online olursa olsun baglantı sabıtmıs ben bunu dıyene kafamı sokayım,mesai saati bi başladımı 150 olan ms 1.5k lara kadar cıkıyor hele aksam ustu cekılmez bı hal alıyor ben boyle telekomada adsl sınede kablosuna da dıal ınada yok bılader turk olmaktan kaybedıoz zaten turk turkun g.tunu oyuyodu bırak yabancıyı sımdı bu yabancı anamıza bacımızada goz koyar kodumun telekomu...
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok komiksiniz ya tamam telecomda 2 gündür problem var. Hatta bugün daha da fazla problem var ama (aslında sorunsuz zaman yoq ama) oyunda server resetlenmesinde geriye işleyen dakka hesabını telecoma bağlayanıda ilk defa görüyorum ve duyorum. yani telecom wow u arayıp kardeşim bizde az sorun var su wow u iki dakka kapatın veya resetleyin die yazı mı yazmıs. töbe siz adamı öldürürsünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler sakin içinizden anın telekomu biliyorum çok seviyorsunuz ama :) ADSL havuz sistemidir e gelince sadece ADSL den bahsediosanız teklonoji olarak ööle ama untmamak lasım hızı sadece adsl teklonıjisi belirlemez sonuçta o bunun hattı war serverı war çalışanı war cartı war curtu war server fişini çeken bekçisi war. bunlard mı havuz deil :)
Sosyal ağlarda paylaş

bugün brd de lord roccor farmlıorum gir boss u kes cık hesabı su druid idol dalgası 2. ye alınmıo uniq 1 tane var kullanıorum eğer idol ckarsa kendiminkini dishentleyip yenisi alıp takıorum öyle bi olay oldu işte dischentledim kendiminkini dierini taktım sora instanceden cıktım cantaya bi baktım yine idol var hem kendi kullandığımda yerinde alla alla dedim heralde ben yalnıs hatırlıom yine girdim yine aynı şey allah dedim noluo bilmeden dupe yapıoz öle öle 5 6 shard yaptım valla
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de bu kadar sorun varken tek probleminiz oyun oynayamamak olsun.Onuda iyi kötü yapıoruz.Küfürle neyi çözdünüz ? Bunu çözüceksiniz...
Bugün gündüz oyuna gelmedim ama gördüğüm şey şu sorun blizzarddan kaynaklanmakta instanceve bg lere girenler çıkamaz duruma gelmişler ve alt + f4 yapanlar tekrar girememişler.Blizzard bunu çözmeye uğraşıyor işte sorun telekom değil blizzard.
Bu yazı telekomu savunmuyor sadece bilmeden küfreden zihniyeti sorguluyor.Karıştırılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

kufurle hic bisi cozuldumedi cozulmez de arayıp seviyeli bi konusma yapsanızda cozulmez ttnet in durumu..ama uzucu bi durum yani evden sabah 8 de cıkıp aksam eve gelince turktelekom ya da wow un sorunları yuzunden oyuna girememe durumu..

bu arada server kapalı da acılsa ne olacak ki?bu sefer de internet berbat :) demin bisi yukleyeyim dedim 2 kb le yukledigini gorunce baya :/ oldum acıkcası :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...