Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tüm Duperler ve Dupe İsteyenler Ekran Başına

DiABoLiK

Öne çıkan mesajlar

Malum yeni patchle dupe kalktı ama bir yöntem keşfedildi. Bunu bilende inanın yok. İlk sizle paylaşıyorum.....

Yapılışı:

Minumum Master görevini yapmış iki lvl atlamış bir char (62 üzeri Daha üsüt lvlde olursa kesin sonuç) burdan demeyin küçük lvlle olmuyor. Master bugu belkide. Bir adette sağlam char (Güvenilir olsun çünkü itemlerinizi ona vereceksiniz) Önce trol wariorların olduğu bir yere gideceksiniz. Sonra arkadaşınıza trade ile ne varsa verip arkadaşınızın sizi arenaya commandla davet etmesini bekleyin. Sakın ok yazan yere basmayın sonra trole yumrukla dalın tam öldüğünüz anda arena davetine ok diyin. Sonra tekrar trole aynı işlemleri yapın. Yaklaşık 15 yatış sonunda malların iki misli olduğunu göreceksiniz umarım yardımcı olmuşumdur....
Sosyal ağlarda paylaş

turkish_bow
pati § 03 Nisan 2006, Pazartesi - 20:32 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

su düpeyi yapılabildigi zamandayapmayı cok denedim ama hiçbirinde basarılı olamadım aq millet hala düpelionasıl beceriio cözemiom bi

Bak kesin cevap yukarda. Böyle yap olur sonrada gel dua et. Millet denior bile ilk yapanlar haber versin .......
Sosyal ağlarda paylaş

turkish_bow
pati § 03 Nisan 2006, Pazartesi - 20:32 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

su düpeyi yapılabildigi zamandayapmayı cok denedim ama hiçbirinde basarılı olamadım aq millet hala düpelionasıl beceriio cözemiom bi

Aga Allah senden razı olsun yaptım, oldu. Allah tuttuğunu dual shard, full chitin shell yapsın. Aga bi de clan pylys.

Bak arkadaş yapmış olmuş hadi sende yap sonra bana du et bu arada gel kırmızı pelerinli clanda var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...