Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KoRn New Single!

arcane

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
amanın ben de ilk görenim diye sevindiydim
klip güzel ama u2 nunkine benzemiş
herhalde yönetmen aynı adam

korn süper, jolie daha da süper
jon ile angelina nın i did my time dediği sahne olayı bitirmiş
jolie nasıl bir güzelliktir eridim yine
kornlar kurban olsun ona ehe[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Arkadaşlar biraz geç olucak ama Okuyunca gördüm,
Bazı Yanlışları kendi bilgilerime dayanarak düzetlmek istedim.
Bikere Slipknota Hardcore Denmiş. Slipknot Hard Core yapar Ama Yaptığı müzik biraz farklılık gösterir. Slipknotun Yaptığı Müzik Hard-Core un bir dalı olan Grind Core'dur.

Limp Bizkit'e ezik diye arkadaşlar var. Unutmayalımki Rapcore Tarzını tanıtan ve sevdiren bir gruptur. (Son Albumlerden Kesinlikle Bahsetmiyorum)

KoRn'un ise kendine esas bir tarzı var. Yaptığı müzik türü hakkında pek fazla bilgim yok ama bence Hard-core ve Alternative arası bişey. Jonathan Davis'in Sesini ben çok severim, zaten KoRn efsanedir.

Satyr imzanı sevdim. Surfacing Rulz :)

Saygılar

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 11 September 2003 00:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

muhOHahspodsaOAUDYHoasjdkmlz zuasıuusuyzuahzıuahz
slipknot grindcore ha!
güldürmeyin beni arkadaşlar.
GRINDCORE: DEATH METAL+HIZLI DAVUL+ULTRABRUTAL VOKAL
GRINDCORE EŞİT DİİLDİR HARDCORE ALT TÜRÜ!
slipknot industrial-hardcore arasi gidip gelen brutal vokalli bir gruptur. grindcore un yanından geçmez.
edit:
grindcore'a örnek vermek gerekirse
ülkemizden core, cenotaph, drain of impurity, deathroom iyi örnekler olacaktır. ayrıca grindcore sadece müzik değildir. görsel konsepti de vardır. bir grindcore albümü/demosu/spliti alıp kapağına bakarsanız kan, irin ve bilimum organın ortalıkta kol gezdiğini görürsünüz.[hline]Infernal, The Avatar of Bodom
Grim Fandango Turkish Fan Club
felsefe yapmaya calisan aptal kizlara hayir!!

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 11 September 2003 11:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Rock Station'dan alıntıdır:
"Speed Metal daha sonraları en uç örneklerden biri olarak gösterilecek olan yeni bir türü de beraberinde getirdi; Death Metal . Hellhammer, Death, Possessed ve Bathory'nin parçaları bu türün ilk örnekleri olarak karşımıza çıktı. Gitarlar mümkün olabildiği kadar sertleşirken, tempo değişiklikleri kaplumbağa hızında, tren hızına kadar değişiyordu. Bu yüzden Twin-Pedal davulcular için bir mutlak haline gelirken, vokalistler de pek akıllıca olmasada çığlıktan, böğürmeye kadar değişkenlik gösteren bir tarz sergilemeye başladılar. Venom'un "Welcome to hell"i Death Metal'in yükselitinin habercisi gibiydi ve bu yükseliti Celtic Frost, Sodom ve Kreator gibi gruplar sürdürdü. Ama bazı metal gruplarının Metalcore'a olan ilgisi Death Metal'i gözden düşürmeye başladı.
Bu dütütü telafi etmek için Sepultura, Obituary ve Morbid Angel yeni çalışmalara imza attılar ve bu sayede Death Metal önemli ve kuvvetli Metal dallarından biri olmaya başladı. Bu sayede de eski gruplar silinmeye başlarken, yeni gruplarda ortaya çıkmaya başladı ; Carcass, Dismember, Benediction, Malevolent, Creation, Hypocrisy, Fudge Tunnel, Entombed, Edge Of Sanity ve Pan-Thy-Monium ve daha progresive olan; Pestilence, Atheist, Believer ve Cynic. Yine de bir süre sonra Death Metal tekrara başladı ve Morbid Angel ve Deicide gibi gruplar dışında bir çoğu tekrara giderken Death Metal'in mezarını daha da derinleştirdiler.
1980'li yılların ikinci yarısında Death Metal'in en değişik ve radikal uzantısı ortaya çıktı; Grindcore. Grindcore kısa sürede farklı ve orjinal bir hal alarak farklı bir tür haline geldi. En önemli gruplardan biri olarak Grindcore'u kullanan Napalm Death oldu. Scurn, Harmony Corrupted ve Utopia Banished'in çalışmaları buna örnektir. Çoğu zaman Heavy Metal'in öncülerinden biri olarak adlandırılan bu türün, müziği alaşağı eden tutumu ve bu anlamdaki radikalliği Grindcore'un müzik olup olmadığının tartışmasına bile yol açtı. ConnibalCorpse ve Scorn gibi gruplar bu türü iyice benimserken, Carcass, Godflesh, Treponem Pal ve Pitchshifter gibi gruplarsa daha az radikal tutum sergiliyerek bu türden uzaklaşmaya başladılar."[hline]Infernal, The Avatar of Bodom
Sosyal ağlarda paylaş

slipknot grindcore diil abi ya.
slipknot=hardcore+industrial+yarıbrutal vokal.
abi
www.coagulatedrecords.too.it
www.cenotaph.cjb.net
www.geocities.com/drainprod
www.geocities.com/drainofimpurity
adresilerine bakarsan daha iyi anlıcaksın.[hline]Infernal, The Avatar of Bodom
Sosyal ağlarda paylaş

slipknot albümünün tümünü
resident evil ve spiderman soundtrack tekileri
albümlerde bulunmayan me inside parçasını

türü yok demiyorum crossover bir yapıda
grindcore diil
grindcore önceki mesajlarımda yazdığım şekilde death türüdür.[hline]Infernal, The Avatar of Bodom

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 11 September 2003 12:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sen benim yazdığım şeyi okumadan cevap veriyosan ne diyim ki sana.
bişeyi yanlış biliyo olabilirsin. sen söylersin, insanlar da çıkıp yanlışsın der kabul edersin.
bak bu topicin eski mesajlarında infected diye bi herif var satyr la tartışmaya giriyo sonunda satyr yanlışını anlayıp özür diliyo. o infected benim eski accountum.[hline]Infernal, The Avatar of Bodom

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 11 September 2003 12:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 11 September 2003 11:53 tarihinde demiş ki:
Rock Station'dan alıntıdır:
"Speed Metal daha sonraları en uç örneklerden biri olarak gösterilecek olan yeni bir türü de beraberinde getirdi; Death Metal . Hellhammer, Death, Possessed ve Bathory'nin parçaları bu türün ilk örnekleri olarak karşımıza çıktı. Gitarlar mümkün olabildiği kadar sertleşirken, tempo değişiklikleri kaplumbağa hızında, tren hızına kadar değişiyordu. Bu yüzden Twin-Pedal davulcular için bir mutlak haline gelirken, vokalistler de pek akıllıca olmasada çığlıktan, böğürmeye kadar değişkenlik gösteren bir tarz sergilemeye başladılar. Venom'un "Welcome to hell"i Death Metal'in yükselitinin habercisi gibiydi ve bu yükseliti Celtic Frost, Sodom ve Kreator gibi gruplar sürdürdü. Ama bazı metal gruplarının Metalcore'a olan ilgisi Death Metal'i gözden düşürmeye başladı.
Bu dütütü telafi etmek için Sepultura, Obituary ve Morbid Angel yeni çalışmalara imza attılar ve bu sayede Death Metal önemli ve kuvvetli Metal dallarından biri olmaya başladı. Bu sayede de eski gruplar silinmeye başlarken, yeni gruplarda ortaya çıkmaya başladı ; Carcass, Dismember, Benediction, Malevolent, Creation, Hypocrisy, Fudge Tunnel, Entombed, Edge Of Sanity ve Pan-Thy-Monium ve daha progresive olan; Pestilence, Atheist, Believer ve Cynic. Yine de bir süre sonra Death Metal tekrara başladı ve Morbid Angel ve Deicide gibi gruplar dışında bir çoğu tekrara giderken Death Metal'in mezarını daha da derinleştirdiler.
1980'li yılların ikinci yarısında Death Metal'in en değişik ve radikal uzantısı ortaya çıktı; Grindcore. Grindcore kısa sürede farklı ve orjinal bir hal alarak farklı bir tür haline geldi. En önemli gruplardan biri olarak Grindcore'u kullanan Napalm Death oldu. Scurn, Harmony Corrupted ve Utopia Banished'in çalışmaları buna örnektir. Çoğu zaman Heavy Metal'in öncülerinden biri olarak adlandırılan bu türün, müziği alaşağı eden tutumu ve bu anlamdaki radikalliği Grindcore'un müzik olup olmadığının tartışmasına bile yol açtı. ConnibalCorpse ve Scorn gibi gruplar bu türü iyice benimserken, Carcass, Godflesh, Treponem Pal ve Pitchshifter gibi gruplarsa daha az radikal tutum sergiliyerek bu türden uzaklaşmaya başladılar."[hline]Infernal, The Avatar of Bodom

bu yazıyı hicri bozdağ yazdı, türkiyedeki güven erkin erkal, aptülika ve bikaç tane daha adını hatırlayamadığım kişiyle birlikte en büyük metal otoriteleridir.
öyle olmasa bile sen tarihi inkar mı ediyosun lol
yazmış adam işte 80 lerin sonunda grindcore death ten türedi diye[hline]Infernal, The Avatar of Bodom
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 12 July 2003 20:10 tarihinde demiş ki:

korn = hardcore abi[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

korn=hardcore ?
korn=numetal..[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...