Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KoRn New Single!

arcane

Öne çıkan mesajlar

Did My Time
tomb raider 2 soundtrackten
kazaa da mevcut[hline]To all these meaningless feelings I can't deal with in my life !
To all these greedy people trying to feed on what is mine !
You've got to feel your hunger and stop fucking with my mind !
I know it's time to leave these places far behind...

Sosyal ağlarda paylaş

şu korn u sevmedim sevemedim... Neyse dinleyene karışmam. (bi tek thoughtless güzeldir ona bişey demem ama müzik zevkime hitap etmiyor galba)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben hardcore severim aslında ama korn dinleyemiyorum bi türlü, vokalin sesi iğrenç geliyor. alone i break güzel ama yine de death metali tercih ederim.[hline]http://www.frp-tr.net
Craven, 17 June 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline

Eldarion @ FRP-Tr
infected @ prodigy clan
Sosyal ağlarda paylaş

abi bak 4. ve 5. albüme çoğu parçada nakaratı çalıyolar diğer yerlerde efekt le garip garip sesler çıkarıyolar 1. albümde yok öyle bi olay nakarat la aynı şekilde sözler bazı parçalarda ardından solo gibin bi kısım ha dersin biohazard hardcore korn da neymiş eywallah ama linkin parkla felan da aynı kefeye koymam ben şahsen[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

abi arcane şöle diim hardcore = korn die bilinir böledir ezik bizkit faln artık rap kor mu desem bilmiorum..old school hardcore la karıştırma 2si farklı korn = hardcore abi[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

hah yani kornun bunlardan farkı neki? gerçi staticx birazda industrial kaçıyo ama olsun :) oldschool hardcore olaıyna gelince biohazard ın bi şarkısı vardı unuttum adını melodi direk trash solo felan var onlar çıkar geriye kalan şey hardcore dur bence onların birleşimi değil[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar
hardcore deyine agnostic front
suicidal tendecies(metallicanın yeni bassçının eski grubu)
biohazard
akla ilk gelenlerdendir daha var da bu kadarı eterli
korn un türünü hardcore deildir.
aslında numetal de deildir.
non serviam da yazdığı gibi alternative metal dir.

ayrıca klibi çekmek için www.videopimp.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
infected, 09 July 2003 14:09 tarihinde demiş ki:
ya ben hardcore severim aslında ama korn dinleyemiyorum bi türlü, vokalin sesi iğrenç geliyor. alone i break güzel ama yine de death metali tercih ederim.[hline]http://www.frp-tr.net
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline

Eldarion @ FRP-Tr

korn hardcore deil!!!
infected @ prodigy clan
[hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben angst und sind allein

Gott weiss ich will kein Engel sein
Heaven Must Be Hell in Sky
Sosyal ağlarda paylaş

korn'un bütün albümlerini dinledim ve hardcore'un alası, siz nederseniz deyin. fear factory endüstriyel metaldir bu arada. korn'u sevmememin nedeni vokalin o iğrenç sesidir, radical noise fln gibi grupları severim (radical noise - make a wish albümündeki burn a fire şarkısını bi dinleyin süper)[hline]http://www.frp-tr.net
Disappear, 07 July 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
molpedin varmi ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...