Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik 4. futbol maçı sonucu

sabonis

Öne çıkan mesajlar

• Admin
hatta maçı yapıyosak 90 dk ayarlarız
kaparo yatırmakmış gitmek ayarlamakmış sorun degil evet deyin hafta sonu bi gün belirleyelim hemen yaparız :)

20,09,2003 cumartesi günü saat 18-19,30 maçı ayarlasak uyarmı burda ?
cevapları alalım ona göre saha belirliyip 5. maç için topic açalım[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 14 September 2003 12:40 tarihinde demiş ki:
Ahaha..
Babamin dogum gününü biliyorum. 20 ocak.
:D[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]

aaa babanla doğum günümüz aynı, belki yaşıtızdır, baban kaçlı ?? :P[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

kesin yasitsinizdir.
1961'li. :D
O zaman 20 ocak 2004 tarihinde paticik hali saha maci version 9.0'i oynamaya davet ediyorum sizi. :P[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

maç karşıda olursa zaten dersanem falan var ben büyük ihtimal gelemem
anca cuma olursa olur ı-ıh hatta o da zor
zaten anadolu yakasındakilerin bi çoğunu karşıya uydurmanız zor
kaç kişi var ki o taraftan maksimum 3-4 sanırım !?!?

yeni bi kadro kurmanız gerekli ordaki maç için
yani şahsi görüşüm bu tabe .. adamları ikna ederseniz de saygı duyarım eheh[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UrZa, 15 September 2003 18:48 tarihinde demiş ki:
hızlı vursam neyse o vuruşla anca 2 adam bayıltırdım.[hline]

şu an güldüğüm gibi bi efekt bulamıyorum ya da herangi bi smiley[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ahah o olayı bi anlatayım bilmeyenlerde öğrensin nası rezil olmuşum :)

simdi efendim evden cıkmadan sabo msj attı bana bombaci da geliyo kadıköy iskeleye onu al ole gelin dedi telefonunu verdi bombacinin ama ben 0555 yerine 0535 yazmışım

sonra kadıköy de indim deniz otobüsünden ve aradım bi adam cıktı sesi bi acaip konuşması falan ne bilim hafif kromsu böle bi yanda nkendi kendime şansa bak gene kronun biri cıktı netten diye düşünürken adam a nerdesin falan diye sormaya basladım
sesimi duyamıyomuş otobüsteymiş 2 dk sonra ara dedi
2 dk sonr aaradım inmiş otobüsden nerdesin dedim kadıköy otobüs durağındayım dedi ha oke dedim şimdi altıyolu biliyomusun dedim orda yapı kredi bankası var hemen başında oraya gel ordan gideris falan
sen kimsin adın ne dedi
dyna ben dedim anlamadım dynamick dedim anlamadı baktım olcak gibi degil diyarbakırın d si yozgatın y si diyorum ben adam bi anda adın dinamik mi yani dedi bende şey adım deil nickim dynamick dedim sonra buna üstümde mavi eşorfman ve kahverengi şapka falan var dedim herifte sen beni matbaa içinmi aramıştın dedi
bende ne matbaası? falan oldum sonra yok maç için aramıştım dedim, adam da ozaman yanlış aradın herhalde kardeş ben maç yapmıyom dedi bende yapı kredi önünde bu herifi beklerken (ki aramızda max 2-3 dk lik mesafe var herif bana dogru yürüyordu kesin) adamla yüzleşip 2 katı rezil olmadan bankadan boğa arasındaki yokuşu son hız cıktım :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada üstü telle kapanmış bir sahada oynayalım urza gelecekse yine.

bir de kabul etmeniz imkansıza yakın olan bir rica:
maç avrupa tarafında olsun. kesinlikle bu taraftakiler daha ucuz. 65 milyona kumlu sahada oynadık resmen. kumlu yahu. kalecileri haşat etmek için yapılmış o saha, sanırım geçen sene de oynamıştım orada yine bir sürü yara bere sahibi olarak eve dönmüştüm. bi de bu maçta eldiven de yoktu, ellerin haşatı çıktı. sol el 3, sağ el 2 yara. dizlerdeki koskoca yaralar da cabası. ayrıyetten yere düşünce aşırı acıtıyor, bir ara yan kaburga kemiklerini kırdığımı zannettim. bu kadar can acıtan bir saha olamaz yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...