Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik 4. futbol maçı sonucu

sabonis

Öne çıkan mesajlar

skordan haberim yok ama 4-5 farklı birmiş olması lazım. martılar kazandı. hill diyorum başka bişe demiyorum :)
edit: martılardan birisi dedi "olm urza bizim gizli defansımız" orda yarıldım. ama harbi doğru söylüyor kendisini kutluyorum burdan, her kimse o lafı eden. [hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 13 September 2003 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o sahada en fazla 7-7 olması lazım. çok kalabalıktı ortalık.

bi de pek bir özürler. 2 tane abuk subuk gol oldu. 2. gol ve penaltı olayı.

ilk gol de resmen kalabalık yüzünden oldu. 2 kişi şutu çeken kişiyi kapattı sanırım. topun geldiğini göremedim dahi. gerçi tuttuğum yer de sakattı, çok fazla kenara kaçmışım, eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de yalan oldum iyice. 2 kez gözlükle uğraştım ondan sonra da çıkarttım zaten. nooluyo ne bitiyo göremedim. ha görsem farkeder miydi bilemiyorum tabii :)
ilk golde kaçırdı topu bombacı ama fark da yemediysek onun sayesindedir.
hillden bahsetmek bile istemiyorum adam bizim forvet hattına tek başına yetti de arttı.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
şimdi efem dusumuda aldım yemek de yedim oh rahatım başlıyım yoruma

rakip in yani martıların defans cok sağlam olunac iler ioyuncularına daha rahat bir maç oynama şansı dogdu ve cok fazla pozisyon akabinde attıkları 10 gol var.
bizim forvet ise halı saha maçlarının değişmez kuralı sık pas yapmayı unutup hill gibi topa sağlam basan ve ii koşan birisine gidip 1 e 1 girişmeye calısında paso kaptırdılar, işin kolayı vardı topu sür kafayı kaldır (pek kafalar kalkmadı hep topa baktık dogrusu) bostakine pas ver bosa kaç pas al veya sut at ama 1 e 1 girişip sıkışınca cok hızlı veya rakibe atılan paslar neticesinde defansımıza cok top geldi e hata yaptık ıskaladık falan ve cok yedik..

bu arada beyler şunu belirteyim ben 60 dk lık maç tan zevk almıyorum pek, hiç mi hiç yetmiyo saat kaç diye sordum bizimkilere herhalde devre yapıcaz diye saat 20.15 dediler ben daha 20. dk falan sanıyorum bidahaki maçı 90 dk falan yapalım ve alternatif saha arıyalım , mesela avrupa yakası vs anadolu yakası maçı yapalım bitane bizim burda cok güzel sahalar var mesela 3 saha var yan yana baya geniş ve üstü kapalı (baya dev gibi bişi) onun dısında kapımın onundede okulun sahası var saati 50 milyon . akşam maç cıkısında da bi taksim yaparız (halı sahadan taksime gitmek= 10 dk otobüs duragına yürüyon ve ordan 5 dk da bi taksim geçiyo, 25-30 dk da taksim sürüyo 45 dk diyelim kısaca ... ordan da zaten karsıya geçecekler oytobüse atlar burda kalacaklarda atlarlar otobüse minibüse dagılırıs kıyak olur[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

bitiş düdüğü sırasında bana yaptığı asistle bok gibi oyunumu bir de güzel golle süslememi sağlayan phalanx a burdan teşekkürlerimi yolluyorum ehah

hill süperdi
bi de hayatımın golü olcak topu bombacı çıkardı ona kızgınım eha[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

Babacum: çok fazla top gelmedi, 2-3 tane güzel kurtardı, 1 tane kelek yedi
Hill: maçın adamı
Jankis: sol kanatta iyiydi ya, bizim jacaboya üstünlük sağladı o kanatta
Arcane: yine sahada en az gördüğüm adamdı
Fizban: beleşçi ve kafa ıskacı gençlik :)
Phalanx: geçen maçtaki gibi tutuk değildi, iyiydi
Apex: ahanda bu da iyiydi, bi ara çok pis omuz omuza mücadele yaptım bu herifle
Blaq: hani beleşte durucaktın lan diyorum heuhe iyiydi pasları falan

Bombacı: 2 kelek gole rağmen gayet iyiydi
Kender: gözlükten sonra harbi bi düşüş oldu heh
Dyna: aslan parçası kel be. ama forvette geçtikten sonra hiç geri yardıma gelmedi kınıyorum
Urza: o bir faktör, o bir urza heuh, koştu baya ama boş koştu, çok kontra atak yememize sebep oldu
Ben: az sayıda top kaptırmadım ama hayvan gibi koştum.
Dela: bu da koştu didindi bişeyler yapmaya çalıştı ama yapamadı
Jacabo: kendi kanadında jankis'e yenik düştü
Blaq'ın arkadaş: çok koştu, bi ileri bi geri, çalımları ve pasları iyiydi bizim takımın belki de en iyisiydi[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 14 September 2003 00:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 14 September 2003 00:35 tarihinde demiş ki:
abuzittin biz artık mezunlar olarak daha çok "kaşar martılar" tanımını hakediyoz ehe[hline]BURAYA ÇÖP DÖKEN EŞEKTİR !

hehe tabi gerci oda war ama marti ayni marti dir kasar genc cocuk bebe farketmez :P[hline]Yepyeni süper bi site...

members.lycos.co.uk/csnfrp/forum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 13 September 2003 21:49 tarihinde demiş ki:
skordan haberim yok ama 4-5 farklı birmiş olması lazım. martılar kazandı. hill diyorum başka bişe demiyorum :)
edit: martılardan birisi dedi "olm urza bizim gizli defansımız" orda yarıldım. ama harbi doğru söylüyor kendisini kutluyorum burdan, her kimse o lafı eden. [hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 13 September 2003 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]

hehe bunu ben dedim <:)
son dakikalarda urzanın gelsdiği kanata geçtim bir iki omuz omuza (ya da dirsek böğüre) mücadeleden sopnra topu ayağında 3 bilemedin 4 saniyeden fazla tutmadı sonra "ben öyteki kanata geçiyorum orayada gelecen mi?" ddei dedimhayır dela ile kanat değiştirdiler :)

kısacası maç süperdi ama kalede çok sıkıldım zaten hill süpermenvcilik oynadı :)

4 e 1 geliyorlardı fizboz yardıma gelmek için depara kalktı bunu gören hill;
"abi sen gelme ben bunalrı hallederim"
hill topu alır karşı yarı sahaya şişirir[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 14 September 2003 01:47 tarihinde demiş ki:
son dakikalarda urzanın gelsdiği kanata geçtim bir iki omuz omuza (ya da dirsek böğüre) mücadeleden sopnra topu ayağında 3 bilemedin 4 saniyeden fazla tutmadı sonra "ben öyteki kanata geçiyorum orayada gelecen mi?" ddei dedimhayır dela ile kanat değiştirdiler :)
[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:

Belkide, en güzeli böyle

sonra ben o kanatta bi omuz omuza çarpıştım senle, en son "ah uh" diyodun :) boyutuma göre ağır çarparım, apex de gördü bunu ehueh[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

ehak! :)
gelecek sefer kılıç kalkan ekibiyleçıkalım :P[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:

Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 14 September 2003 01:47 tarihinde demiş ki:
sonra "ben öyteki kanata geçiyorum orayada gelecen mi?" ddei dedimhayır dela ile kanat değiştirdiler :)
[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:

Belkide, en güzeli böyle

bu dialoğu bizzat yaşadım devamı da vardı hatta .. saolun sizin sayenizde oyundan bi 2-3 dakika koptum eauah

urza diyodu ki: yahu sen hep benim durduğum kanatta mı duracan ?
babacum: yo ben burda duruyom işte. sen geç öbür tarafa
urza da : iyi o zaman sen öbür kanatta dur ben de burda oyniyim

eauheu
araya tavuk kanat lafını da serpiştirmişti hiç girmiyim ona lol[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 14 September 2003 00:32 tarihinde demiş ki:

Blaq: hani beleşte durucaktın lan diyorum heuhe iyiydi pasları falan
[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 14 September 2003 00:33 tarihinde değiştirilmiştir]

Aha maçın başında azimliydim, belim ağrıyo en iisi beleşte duriim die, baktım bizim takım full forvet, hill masum masum defansta bekliyo. Adamın haline acıdım çakılı defans oynadım 5 dakka fln, sonra fizban gibi baktım harbi gerek yok teş başına alıyo herşeyi orta saha oynadım çok forvet varmış bizim takımda.

Ek olarak, bizim takım degaj ve avutları fizban'a atacaz boy avantajı var diye devamlı dyna ya kaptırmasa fark baya acı olabilirdi hiç pas yapmadık 3-4 atak dışında.

Bu arada maçın en komik anı bence saboların takım 3'e 0 giderken, Urza'nın "havadan doldur." diye bağırışı sonucu gelen hava topunu alamaması ve sabo'nun haykırışlarıydı. 5 dakka güldüm orda hehe[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de inanıyorum ki bombacı maça gelmedi, yerine birini fln yolladı hatta dyna'yla geyiğini yaptık maç sonrası bu adam forumlarda falan susmuyo burda aazını açmadı diye... Adam tek kelime etmedi. Selam fln vercektim eski tanıdık diye, bi tırstım pek bi gizemliydi :)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 14 September 2003 00:08 tarihinde demiş ki:
bu arada beyler şunu belirteyim ben 60 dk lık maç tan zevk almıyorum pek, hiç mi hiç yetmiyo saat kaç diye sordum bizimkilere herhalde devre yapıcaz diye saat 20.15 dediler ben daha 20. dk falan sanıyorum bidahaki maçı 90 dk falan yapalım ve alternatif saha arıyalım , mesela avrupa yakası vs anadolu yakası maçı yapalım bitane bizim burda cok güzel sahalar var mesela 3 saha var yan yana baya geniş ve üstü kapalı (baya dev gibi bişi) onun dısında kapımın onundede okulun sahası var saati 50 milyon . akşam maç cıkısında da bi taksim yaparız (halı sahadan taksime gitmek= 10 dk otobüs duragına yürüyon ve ordan 5 dk da bi taksim geçiyo, 25-30 dk da taksim sürüyo 45 dk diyelim kısaca ... ordan da zaten karsıya geçecekler oytobüse atlar burda kalacaklarda atlarlar otobüse minibüse dagılırıs kıyak olur[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım

Dyna tamamen katıLıyorum, bi 90 dakka patlatalım, kondisyon 0 olsa da en azından zewkini alırız hehe. Ayrıca Avrupa vs. Anadolu da güzel olur. Öööretiriz şu Anadoluya futbolu felan. Home & Away maçları yaparız. Hem takımlar zırt pırt değişmesse pas alış verişleri mevkiler falan oturur taş gibi de zewkli maçlar olur.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupa vs. Anadolu yapalim.
Yesilköy'de süper hali saha var. Üstü kapali fln.
Oraya gelin, bi dagitalim sizi, geri dönün.
Süper zevkli olur. Hem baya iddiali olur.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
yok yok bombaci bariz gelmedi yerine adam yolladı
ruh gibiydi vallaha :)
belkide daha yeni katıldıgı için bu spor aktivitelerine soguk tu ilerde düzeltiris kendisini :P
kaynaş bizimle patlatırıs adamı sonra ;)

evet beyler bi avrupa-anadolu maçı yapalım bakalım simdide süper sahalar var buralarda, akşamda biryerlere gideris komple eğlence olur kıyak olur :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...