Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

Mortis, imdb den aldıgın hiç bir şeyi kabul etmiyorum, eskiden avatar hakkındaki yorumlarının doğrulugunu gördük.

http://distanthorizons.proboards31.com/index.cgi?board=avgeneral&action=display&thread=1195677318

Burada bu birleştirme olayından dolayı uzunluk bakımından sezon 3 ün 21 bölüm olacagının kanıtı. ( asn dedigi www.avatarspirit.net)

buradada

http://distanthorizons.proboards31.com/index.cgi?board=avgeneral&action=display&thread=1192641680

greg baldwin (Mako öldükten sonra iroh un seslendirmesini yapan kişi) de topicin ilerleyen kısımlarında 310 ile 311 dediklerinizin bir bölüm oldugunu söylüyor.

Birde bizim internetten seyrettiklerimiz viacomun (Avatarın yayıncısı nickeledeon un sahibi firma) serverlarından hacklenerek calınmış versiyonlar, o yüzden doğrulukları kesin bile degil o sebeple nasıl adlandırıldıklarına inanmamak lazım (eclipse vs gibi) çünkü özüğnde aslında bu calınmış versiyonlar o bölümlerin final versiyonları bile olmayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır niye bu kadar tartışıyorsunuz ki uzun bir hikaye olduğu zaman mecburen 2 bölüm halinde yayınlıyorlar misal;
book water:winter solstice part 1 part 2 iki ayrı bölümdü
yine aynı şekilde siege of north part 1 part 2 yine iki ayrı bölümdü book earth'de 2 parçalı bölüm yoktu ama bazı ülkelerde 2 bölümü kendileri art arda yayınlayıp 2 parçalı bölüm havası verildi misal fury of aang-secret of fire nation-crossroads of destiny
eee şu anda da book fire 2 bölüm halinde gösterilecek olan the day of black sun var tek bir günden bahsettiği için gün içerisinde geçen hadiseler çok fazla ve uzun olduğu için 2 bölüm halinde yayınlanıyor o kadar bunda ne var bu kadar sorun yapacak
Sosyal ağlarda paylaş

asdasd, sen bizim forumdan çekip gitmemiş miydin?. DÖnmem diyip dönmekte hoş bi ikiyüzlülük örnegiymis.

@mum: gül gülde, sitelerin eski hallerini arşivleyen bir yerden imbdb nin ilk sezon ve ikinci sezon için neler yazdıgını bulursan neden imdb den aldıklarını kabul etmedigimi anlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bleda said:
@mum: gül gülde, sitelerin eski hallerini arşivleyen bir yerden imbdb nin ilk sezon ve ikinci sezon için neler yazdıgını bulursan neden imdb den aldıklarını kabul etmedigimi anlarsın.

abicim söylediğin mantıklı ya da mantıksız diye gülmedim. sanki bu konuda otoriteymişsin gibi yazmışsın da mesajı, o komik geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

After some debate in the ASN forums, we decided to contact Nickelodeon to see if we could get confirmation on a few things surrounding the "Day of Black Sun" movie event and the rest of season three. Consequently, we have confirmed with Nickelodeon that season three of Avatar will have 21 episodes, rather than the 20 episodes that seasons one and two had.

DoBS Tidbits: The "Day of Black Sun" movie event is two separate episodes broadcast together, somewhat analogous to the way "The Secret of the Fire Nation" event was handled in the second season. The two episodes for the "Day of Black Sun" are episode 310, "Day of Black Sun Part 1: The Invasion" and episode 311, "Day of Black Sun Part 2: The Eclipse".

In a confusing twist, though, although the episodes are separate (numbers 310 and 311 respectively), both are part of "Chapter 10" in Book Three: Fire. Up until now, each chapter has been an episode, but with "Day of Black Sun" this is no longer the case. Thanks to ASN forum user Jimothy for pointing this bit out to us!

Season Three Finale: Also revealed was that the Avatar season three (and show) finale will be comprised of episodes 318, 319, 320 and 321. No other information on episode titles or broadcast dates was available.

from http://avatarspirit.net/

sezon finalinin 4 bölüm şeklinde olması ayrıca güzel olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

yayın tarihi içn 28aralık diye bi şey duydum.

bu arada general iroh'u seslendiren aktör (mako) yemekborusu (gırtlak?) kanserinden ölmüş. bi rivayet seslendirme sorunu sebebiyle bölümlerin ertelendiği yönünde..

doğruluğunu bilemeyeceğim, peşine düşmedim pek.

ancak iroh muhteşem bir karakter (hele benim gibi "bi çayın varsa içerim" insanı için!) keşke bizim de böle tonton çay düşkünü ve öğüt verebilecek olgunluğa, ruhsal zenginliğe ve teecrübeye sahip bi amcamız olsa dedirtiyor, sadece bir animasyon karakteri olmasına rağmen!

diğer yandan ben melissa çayını çok sevmiyorum, beyaz çay daha bir hoş. ancak (beyaz olduğu için?) demini, dozajını iyi ayarlamak gerek. yoksa heba olabiliyor.. ne diyom ya ben?

edit: kendisi için şöle bi site açılmış iroh.org
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

diğer yandan ben melissa çayını çok sevmiyorum, beyaz çay daha bir hoş. ancak (beyaz olduğu için?) demini, dozajını iyi ayarlamak gerek. yoksa heba olabiliyor.. ne diyom ya ben?

edit: kendisi için şöle bi site açılmış iroh.org

yasemin çayı ftw :)
hepte öle diyo ya "jasmine tea is my favorite" :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok dasaa senin dediğin sebepten olucağını sanmıyorum cünkü mako gecen sene vefat etmişti hatta tales of ba sing se de bi bölüm mako ya adanmıştı. ama imdb de bi garip the painted lady de nasıl olabilir ki mako?bi flashback vardıda orda biz hatırlamıyoruz ondan mı koydular acaba? yani ayrıca mako nun yerine greg baldwin seslendirdi yeni bölümlerde oda ayrı bi durum

ayrıca ırohbucks cok iimiş ^^
Sosyal ağlarda paylaş

puppet master

ya evet puppetmaster bölümü çok güzeldi çok sevdim o bölümü ama bence hamma hanım teyzeye ayıp ettiler tutup elinden öpülecek kadın bloodbending ile tutup kaçmış helal olsun bir o kadar da intikamını iyi almış bence hatta tam olmuş ne fazla ne az ayıp bence kadını tutup elinden southpole'a yollardım ben olsam

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...