Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

2sn değil. En az birkaç haftalık bir süreç o bence. Ayrıca bunun da bir çizgifilm olduğunu varsayarsak ''su bükücüler avatarlar fln:p'' bence gayet mantıklı.

Ben bu bölümü pek beğenmedim. Tam bir ara bölümdü. Bir sonraki bölümde iroh hapisten kaçsın artık. Aang de kendine biraz çeki düzen versin. Action istiyorumm!!

[ Mesaj 13 Ekim 2007, Cumartesi - 15:31 tarihinde, Marveloth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

white lotus eski çinde de bir örgütlenmeymiş. moğolların yasaklamasıyla gizli bir ayaklanma örgütü olarak devam etmiş ve doktrininde yeni buddhanın (tamamen aydınlanmış varlığın) gelişi yaklaştığı için hazırlanmak da varmış.

buddha ile avatarı eşleştirirsek white lotus avatarın yokluğunda fire nation baskısıyla gizli bir örgüt haline gelmiş, normalde de zaten avatarların destekçiliğini yapan bir örgüt olabilir. avatarın değişik nationlardaki bağlantısı gibin..

böylece iroh'un felsefesiyle birlikte biraz da anlam ifade etmeye başlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ıroh rules oha lan öeeee falan oldum o nelan hangi ara o kadar kas yaptı gerçi bence ıroh asla gözüktüğü kadar şişman değildi sadece öyle gösteriyordu zaten adam çok yetenekli ve evet kesinlikle avatara yardım ediyor o lotus örgütü ve hafatya olan bölümdeki beach volley sahnesini acayip heyecanla bekliyorum azula çoşmuş yine :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...