Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

Binlerce yıllık mirasın sahibi koskoca Avatar (lol, hiç Aang'den bahsediyormuşum gibi gelmiyor değil mi?) uçurtmasız uçamıyorsa zaten bıraksın bu işi, eminim Ba Sing Se gibi büyük bir şehirde servis elemanı açığı vardır. Ya ben Roku olsam, reankarnasyonum Aang gibi biri olsa "Senden adam olmaz" der, bir comet de ben atardım kafalarına.
Sosyal ağlarda paylaş

Airbenderlarla sorunum var, sadece bir tane kalmış olduğundan bütün ağlamalar onun adresine.

Aang'i seviyorum ama 12 yaşında çocuğu sevdiğim gibi seviyorum. Araba anahtarını emanet etmeyeceğin çocuğa bendingin hasını vermişler. Gyatso da farkında zaten başına geleceğin, Aang'e diyor sana 16 yaşına gelince söyleyecektik diye.
Sosyal ağlarda paylaş

zutara hala yalan olmadı bence, hala zukocan katara'lı flashbackler görüyo filan, mai'yi ruhsuz ruhsuz öpüyo etc.
keşke olsa ayrı konu. zuko'ya kılım, ergen hezeyanlarını alıp everybody hates zuko dizisine gitsin istiyorum hatta sanırım. adam bi rahat yüzü görmedi, göstermedi 40 bölümdür. bu saatten sonra aklını başına devşirse ne olur, emo doğmuş, emo ölecek (bunu son saç modelinden de anlayabiliriz :P)..

aang ise, çoluk çocuk evet.. baştan beri kataang işine de sıcak bakmıyorum zati, koskoca avatarın karıyla kızla işi ne? hatta guruyu adam gibi dinleyip katara düşkünlüğünü kenara koymayı öğrenseydi, şimdi maymun gibi undercover gezmeyeceklerdi.

velhasıl, aşk meşk konularında forza sokka diyorum. ay tanrıçasının bi eli omuzunda zate, 1-0 önde başlıyo. suki'le minik tefek bir aile kurup mini mini savaşçılar yetiştirsinler, hep beraber hastaları olalım. happy ending kurgumun bir kısmı budur.

diğer kısmı ise iroh'nun peaceful bir firelord olmasıdır ama işte zor görünüyo o biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Iroh ve öbür karakterlerin kaderleri, Zutara ve sezon finali ile ilgili tahminim:

[spo]Iroh - Ozai - Zuko = Vader - Emperor - Luke

Ozai Zuko'yu öldürmeye çalışacak, Iroh buna izin vermeyecek ama kendi ölecek.

Zutara'nın tek olasılığı var: Yukarıdaki teoriye göre son dövüş Ozai vs. Aang + Zuko olacak. Zuko yaralanacak, Katara damacanayı Zuko'ya boşaltıp onu iyileştirecek. (Katara'nın önceki olaydan ders alıp damacana getirdiğini varsayıyorum) Zuko'nun yardımını alan Aang kendini feda ederek Ozai'yi öldürecek, yaralı olarak kurtulacak ama Katara suyu Zuko'ya harcadığından onu iyileştiremeyecek ve Aang ölecek.

Toph, Azula'yı jeneratör yapacak, Azula kaçacak.

Sokka öğrendiği über hareketlerle Dai Licileri tokatlayacak. Burada uçtum biraz, o yüzden yazmayı bırakıyorum eheh çok ütopik oldu.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...