Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cray edit olayları! karakedi özel alanları insanlara dürüm karşılığında satıyor

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Mille, yaptığın şey bitefight tarafından yasaklanmış bir şey. Uğraşıp oturup mail atıp bu linki vermek var adamlara seni de bir güzel çatır çutur banletmek var ama o kadar uğraşa değmez zavallı bir herifsin.
Şu oyun için uğraşıp bu kadar planlar yapacak kadar zavallısın ya hadi allah kolaylık versin sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim pati klan bölümümüz vardı. Zamanında battlefield, team fortress, natural selection falan oynuyorduk paticik klanı olarak. =0= yazıyorduk nicklerin yanına. Disappear, alexi, bonec falan vardı. 4-5 kişinin yetkisi vardı galiba bölüme girmeye, kimse mesaj atmazdı ama. 15-20 günde bir bakardım biri benden sonra mesaj atmış.. hemen bakardım mesaja. Sırf "hödö," hede" gibi geyik şeyler olurdu. Eğlenirdik. :p

[ Mesaj 02 Nisan 2006, Pazar - 09:35 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@antimodes bilmiyodum yasaklanmış olduğunu ayrıca madem zavallıyım neden kastın laf sokmak için neyse adamın konusu dağılmasın halalaf sokmak isteyenler varsa ö.m yollasın

[ Mesaj 02 Nisan 2006, Pazar - 12:03 tarihinde, Mille tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...