Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DragonCourt] Yeniden başladım

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

Eski accountumun şifresini hatırlayamadığım için yeni chr açtım. fakir fukura zavallıcık bana ne gönderebilirseniz çok müteşekkir olurum.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Bide o quest vernelerden madrake sanırım bol bol verirseniz lütfen :)[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Ya daha ilk günden cookie ve bottled faerie çıktı ne iş bunlar eskiden çok değerli şeylerdi?[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Ben daha yeni olduğum için nekadar mandrake gönderebilirseniz sevinirim :)

Bide UltimaClanmıydı bizim kalnın adı?

ElNorEntreri[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj Ardeth tarafından 27 Şubat 2003 19:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

360dan aşağısı kurtarmaz böö
*!kaçar*

eski karakterimin levelına gelicek kadar mandrake yeter bana 18 regentden sonra 5 knight zevksiz oluyo onun için yardım edebilcek olan varsa benimde posta kutum 270 derece 24/7 açık heh[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

ee yardım? :) Ya yeniden başladımda böyle knit knit dolaşmak hiç zevkli olmuyo ormanda daha zorlaştırılımış zaten :p eskiden knotmudur nedir onlar yarısı kadar güçlüydü heh[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...