Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ALoT Clanı Hakkında

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

Bazı kişiler nedense benimle yada clandakiler ile ugrasmaktan vazgeçmiyecekler..herneyse.

Runb1atchrun name change yaptığı için clanı disband ettik,tekrardan kurduk ve runb1atch'in istegiyle clani ben kurdum,pmden edilen küfürler,ana baci sövmeler bunlar gerçekten çok ayıp,eger varsa sözünüz çıkar karşıma erkek gibi söylersiniz

Bunun dışında bizi tanıyan çok fazla kişi var serverda yakın dostlarımız,Idontonlywhatch nickli bir dengesiz Runb1atchrun'ın ismini kullanarak item istemekle kalmayip"hadi dupe yapicaz cart curt" gibi şeyler söylerek isim karaladıgını sanıyor..

İşte serverda bu tür kişiler,türkler oldugu sürece daha çok laf yeriz biz türkler olarak...

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu şekilde konu açmamak lazım artık. KO forumundan çok ağlama duvarına döndü burası.

"o bana böyle dedi, şu bana böyle dedi."

yapmayın arkadaşlar.

-----

Açılan bukadar gereksiz küfür dolu topic,yollanan post varken gelipte bunu buldugun için teşekkürler,eger burasi knight online bölümüyse gelir ister aglarsin ister başka bişey anlatırsın..burda yazılanları okuyanlar gelip oyunda pm atıyolar..neyse zaten çivisi çıkmış bu forumu ciddiye alıp topic açmak saçmalıktı..
Sosyal ağlarda paylaş

poli gerçek ve sanal yasamda cıdden guvenılcek kısılerden bırısı bu yapılanları anlamıyorum ayrıca poliye baskasının adından yazan kısıye nedense 1 kısı cıkıpta bır laf soleyemıyor adam dolandırıcı daha otesı varmı ...
clan hayırlı olsun yenıden...

gvncy
Sosyal ağlarda paylaş

Poli demiş ki;
Açılan bukadar gereksiz küfür dolu topic,yollanan post varken gelipte bunu buldugun için teşekkürler,eger burasi knight online bölümüyse gelir ister aglarsin ister başka bişey anlatırsın..burda yazılanları okuyanlar gelip oyunda pm atıyolar..neyse zaten çivisi çıkmış bu forumu ciddiye alıp topic açmak saçmalıktı..

Demek ki Poli de artık bu tip topic açanların arasına girmiş.

Gereksiz topiclere/küfür edilen topiclere bakarsan hepsinin içeriğinin " ŞU EZİK HAKKINDA, BU ŞEREFSİZ HAKKINDA, BU BENİ DÜRTTÜ, öteki trade attı, beriki KS yaptı" şeklinde olduğunu anlayabilceğini düşünmüştüm. Yanılmışım...

Devam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...