Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurobasket 2003 İsveç

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

hakemler iyi kastı ha....
şimdi sırbıstan var dimi sırada..
edit:hehe hell aynı anda atmışız.[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!

[Bu mesaj regulus tarafından 07 September 2003 21:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

basketten anlamıyan ülkenin hakemini verirsen maça böyle olur. doğan hakyemezin geçen maç sonunda söylediğine bu maçta katıldım valla.

neyse. onları da yendik işte. yalnız çok ribaund verdik. adamların bizim savunma ribaundlarımızdan çok hücum ribaundu vardı.

hido da yine çok ballıydı (!) attı 15 sayı balına o kadar mücadele etti. ibo kendisine yakışır şekilde oynadı attı sayılarını. ender feci bi adam olcak bi kaç zayıf yanını geliştirirse. mehmet geçen maç gibi oynamasa da yetti gene de.

şu sırplardan atılanlar en azından 1 maç da olsa ceza alırlarsa çok güzel olcak yarınki maç için. fazla büyütülmemeli bence yugoslavya. eski oyunlarından baya uzaktalar. iyi oynarsak kaybetmeyiz diyorum.
litvanyayı izlemedim açıkçası pek bu turnuvada. hele bi yugoslavyayı geçelim de düşünürüz litvanyayı[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

onların taraftarları bişeyler attılar dimi ben öyle gördüm...
bir oyuncu da geri atıyordu tribunlere...
ya basket bana çok süratli geliyor bir de son periyodu izledim biz beyaz onlar kırmızı karıştırdım devamlı :)[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar ne kadar şey varsa attı ellerinde.
rasim de geri iade etti bunları :)

komisyon da böyleyse ceza alabiliriz belli olmaz ama o kadar kolay değil böyle turnuvalarda haksız ceza vermek (diskalifiye gibi falan özellikle)[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Sosyal ağlarda paylaş

bana fazla heyecanlı geliyor işte....:)
başlarında çok sıkılıyorum o yüzden ya ikinci yarıyı ya da son çeyreği izlerim genelde :)[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
yugolardan 3 oyuncu turnuvadan ihraç edinmiş
yani su maç bu maç ceza alsa diye bişi yok komple atmıslar
öyle söyledi spiker maçta

ayrıca türk seyircisi nekadar gaz da olsa şu kavga anında sahaya inmedi ilginç bir durum büyük gelişme var[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

ehe bizim takımdakiler halletti ondan
ihtiyaç olsa destek kuvvet olarak gelirlerdi bence :)[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Sosyal ağlarda paylaş

allahım yarabbim son periyodun son dakikasını izlerken resmen sinir krizi geçirdim
bu kadar taraflı mı olunur , bu kadar belli mi edilir
o sahada olsam atlamıştım sahaya
nedir bu ya , bi de kavga çıkartıyorlar, şişe falan ne bulursa atıyorlar utanmazlar[hline]fading away and leaving
long for sleep, closer now
lead the way into death
Sosyal ağlarda paylaş

günün programı:

21:00
Türkiye - Sırbistan-Karadağ
Rusya - Hırvatistan

21:30
Almanya - İtalya
Slovenya - İsrail

çeyrek finale yükselmek için eleme maçları oynanacak bugün. sırpları elersek litvanyayla oynayacak. hayırlısı..[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Sosyal ağlarda paylaş

bu turnuwada Ruslar daha iyi Sirplardan.

Yalniz bugun Litvanya, Almanya'nin soyle iyi bir kabasini aldi. Oyle bi keselediler ki almanlari gozum korktu hehe...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

fibaeurope.com sitesinde olaylar hakkinda yazilan yoruma bakin lutfen :))
guvenligin son anda araya girmesiyle felan zuah
ama dikkat ettiyseniz bizim kilerden hirvatlari tahrik ettiler. orda omeri kucaga yatirip onu felan gosterdiler ondan sonra yagdi zaten şişeler feln :)[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...