Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurobasket 2003 İsveç

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

said:
Eno, 07 September 2003 02:19 tarihinde demiş ki:
Sabo, kaç maçını izledin hidayetin?

Şimdi yorumcuların, spikerlerin etkisinde kalmayın lütfen. Adamlar dese ki, mehmet bugün kötü oynadı, çok faul yaptıgı için.

Geleceksiniz, mehmet basketbol topunu bomba sanıyor diyeceksiniz...

Yapmayın etmeyin...[hline]Profocio Hosting

1) nba'de yaklaşık 25 maçını izlemişimdir rahatlıkla (geçen sene)
2) televizyonun sesi kapalıydı, annem uyuyordu sessiz izledim maçı bir yorumun etkisinde kalmam mümkün değil
3) ben her zaman hido'nun balon olduğunu iddia etmişimdir, gerek bu forumda gerek arkadaşlar arasında (bu forumda 2-3 mesajımı bulabilirsin hido'yla ilgili biraz ararsan)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Hırvatistan 93-71 Ukrayna
İtalya 52-85 Fransa
İsveç 68-78 Sırbistan-Karadağ

daha farklı bi isveç yugoslavya maçı bekliyodum da 10 sayıyla bitmiş.
fransa italyayı bi hezimete uğratmış o sürpriz oldu benim için doğrusu.
ispanyada da pau gasol yetiyo resmen.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

gecen sene her seyden once hido'ya sure werilmedi... adam caylak senesinde oynadigindan daha az mac yapti, ortalamalari da bu yuzden dustu. Oysa 2. senesinde en cok kendini gelistiren NBA oyuncularindan biriydi, adami silmek bu kadar kolay degil... Bunun disinda her seye ragmen gecen sene cok iyi oynadigi maclarin sayisi hicte az degil.

Adama milli takima gelince bisiler oluyo o ayri...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

mans çok iyi açıklamış benim yerime.

hido eskiden iyi olmaya aday bir oyuncuydu, hiç bir zaman bir star diildi. hep star adayıydı. nba'e gitti ilk senesinde "eh işte" denilecek kadar oynadı.
bu arada hido'ya niye şans verilmiyordu sizce? adam çok iyiydi de rick adelman mı salaktı oynatmıyordu? adam kötüyse oynatmazsın bu kadar basit.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
quamor, 07 September 2003 03:00 tarihinde demiş ki:
neden şans verilmiyodu cunku stajakovic vardi o hidodan daha iyiydi ayni mevkide oynuyolardi. bu yuzden. [/]kotu olan bi oyuncu NBA de oynayamaz [/b] herkes her macta iyi oynicak diye bi kaide yok..
Dun iyiydi 2. yari bugun kotu arada oluyo işte.[hline]ALI G. MY BITCH

aha buyur kendin diyosun, hido da nba'de oynamıyor gibi birşey.
ayrıca herifle stajakoviç'i aynı mevkinin adamı yaptın/ız hiç birşey demiyorum. ve bana basketten anlamıyorsun dediniz. eh tabi canım kimin anlamadığı belli oluyo[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

ya taraftarımız çok kötüydü.(basketten sfazla anlamadığım için genelde detaylara giriyorum izlerken de :) ) yuh yani bu kadar kötü türk seyircisi olamaz yunanlılar resmen dalga geçtiler. sadece öne geçiyoruz kalkıyolar oleyyy bağrıyıorlar biraz biraz sonra bidaha oturuyorlar. yunanlılar şov yaptı resmen.

hayır bir de benim bildiğim bizim oyuncular hep gaz tipler adamları gaza getirirsen oynuyorlar. taraftarın eksikliğini çok hissettik bence
Sosyal ağlarda paylaş

Doug Christie ile hido aynı mevkide oynamaktadırlar, ancak peja'nın bazen savunmasının yetmemesi, bazen ise yorulması nedeniyle peja dışarı çıktığı zaman hido girerdi. Hido'nun da şutuna güvenmeyen rick adelman, christie'yi shooting guard'a çeker, hido'yu da small forward mevkiine koyardı.
ancak bu her zaman böyle olmak zorunda değil. hidayetin asıl mevkisinde savaştığı adam doug christie'dir.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

yani sen diyorsun ki peja normalde 3 numara, hido da normalde 3 numara ve hido da normalde peja'nın yedeği ?
peja normalde 3 numara ? ha tabi canım 3 numaradır peja emin ol

ya allah için nukem bi sus ya, "birşey biliyormuş gibi anlatıyor" diyorsun. evet birşey biliyorum ve anlatıyorum. senin gibi bilmeden sallamıyorum.
peja'nın mevkisi 2 numaradır yani shooting guard'dır kendileri. 3 numara ise small forvettir bu da Doug Christie'dir.
hido da normalde 3 numara oynar fakat bi önceki sayfanın son mesajında açıkladığım olay yüzünden zaman zaman peja ile değiştirir koç onu.

ok rahatladın umarım, bilmediğin konularda konuşma bi zahmet.
neyse biraz nba.com'da falan dolaş article falan oku ne biliyim, gerçi öyle öğrenilmez ama çalış falan.

ben uyumaya gidiyorum. zzzz iyi geceler hepinize
[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 07 September 2003 04:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...